Onemli Gunler Banner
Sayfa 65/242 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 513 - 520 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Şuraya gerçekleşmiş beklentilerimizden hayata geçmemiş olanlardan bazılarını tekrar yazalım yeni girenler için:

1- Aralık 2017'de temettü verilecek. Büyük ihtimal 29 Aralıkta öderler. Adettir, son günü beklemek SNPAMda.

2- Liman açılışının sene sonuna doğru olması bekleniyor. Benim tahminim bu tarihten önce limandan gemilere yükleme başlayacaktır, ancak resmi açılışı Aralık sonunda yapacaklardır. Çimento fabrikası öyle olmamış mıydı? 31 Aralık 2014'te açılış yazısı gelmişti ancak aslında üretim (sitelerinde yazılanlara bakacak olursak) Ekim 2014'te başlamıştı.

3- Yeni bir fırın açılmasının ilanı. Malum, ocak kapasitesi artırımı için Çevre Değerlendirme raporu istenmişti. Bu da doğal olarak, çimento kapasitesinin artırılması düşüncesini akla getiriyor. Limanın kapasitesinin, mevcut üretim kapasitesinin çok üstünde olması da bu fikri destekliyor. Ancak, yeni fırın açılana kadar, limandan başka firmaların ürünlerini de ihraç edeceklerdir. Yeni fırın açılması demek, aynı zamanda, çimento fabrikasının kara geçmesinin gecikmesi, yani konsolide bilançoya daha uzun süre dahil olamayacağı, oranın gelirini uzun süre daha bilemeyeceğimiz ve dolayısı ile hissenin bir müddet daha baskıya maruz kalabileceği fikrini uyandırıyor.

4- Bursa, İstanbul caddesindeki arsalarda yatırım yapılması. İplik fabrikasının taşınması ile ilgili bir haber ya da oraya yapılacak herhangi bir yatırım yine bize ileride büyük gelir olarak geri dönecektir.

Bunlar bilinen şeyler. Yine de ben fiyata tam yansımadığını düşünüyorum. Bunların dışındaki her şey surpriz olacak.

Yazdıkların ASLA yatırım tavsiyesi değildir.

2. Alıcı yokken şirkete okadar faaliyet yapsan neye yarıyor dün 4000kusur lotu satana kadar göbeğim çatladı

Alıntı Originally Posted by durguadamx Yazıyı Oku
    Alıcı yokken şirkete okadar faaliyet yapsan neye yarıyor dün 4000kusur lotu satana kadar göbeğim çatladı
    Aynen.. Geçen sene 10 Ekim'de 1.10'u gördüğünde de alıcı bulamıyordu bu hisse. Böyle bir özelliği var bunun

Aşağıdaki KAP açıklamasına konu olan haberi bilen var mı?

Şirketimiz yönetim kurulu üyesi Kemal ERDOĞAN aynı zamanda SÖNMEZ Holding CEO'dur. Kendisi söz konusu haber için Holding vizyonu ile bilgi verirken, holding kapsamında planlanan yatırım , basın tarafından sehven şirketimize atfedilmiştir. Şirketimiz adına planlanan bir yatırım henüz mevcut değildir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

5. Bu neymiş duymadım kap ta çıkyısya sürekli izliyorum, anladım mı acaba

6. Ne yatırım haberiymiş o, bu gün seans sonunda güzel ama zaten bildiğimiz bir haber geldi, çimento ile ilgili

7. http://uzmanparam.milliyet.com.tr/ka...u-oldu/620790/
    Ilk ceo olduğunda bu haberi hatırladım ama yatırım lafı falan yoktu

8. Şimdi gördüm özür snpam kap ta neymiş bu yanlış yatırım bilgisi yavv cidden

Sayfa 65/242 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •