Sayfa 65/803 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 513 - 520 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Yukselecek ucacak demeyınce kızıyo nugyo forumu prım cakalların
    tepelerde haykırıslar
    halbukı tavuk horoz cok ucamaz neden ? agırdır fıl gıbı agır
    aslan ne yapsın
    anlasılmıyo dıyenler yazdıklarımı yavasca okuyup dusunmeyeneler sanırım
    grafık koysam kıme herkes yazma derdınde okusak forumu cok sey yazıyo yıllar ıcınde
    ben nomorebets neler neler yazdık he 2 fiyat artısına butun yazdıklarımız cope atıp
    tepelere taa cakal surulerıne kadar yukselcek dıyenlerı okuyo herkes bız tukaka yıne

2. Neden birbirinize sataşıp duruyorsunuz . Boş yere birbirinizi kırmayın ....

Grafik atalım bari herkes ne hissediyorsa yazsın ... Yatırım Tavsiyesi yoktur.

Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

3. Bu da aylık ...

Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

4. Gmyo larda genel bir hareketlilik var bu sussun bakalım...

5. Mal da yalan mülk de yalan ,
    Var gel biraz da sen oyalan.

Takmayın arkadaşlar bu kadar, çıkarsa ekime çıkmazsa bakın keyfinize.

Bol şanlar...

6. sıra bunada gelır son haftaları gıbı

7. Bugün derinlikli izledim, adam kendi çalıyor kendi oynuyor...

8. Şimdilik DD si 2.50 civarında ve şirketin 750 milyon finans borcu ile 550 milyon ticari borcu var. Toplamda 1.3 milyar borç.

Pek nakiti yok ana 150 milyon civarında alacak. Borç taşımada oldukça zayıf görünüyor ana elinde hala önemli miktarda satışta olan üniteler var. Bu ünitelerin satışı şirket likitidesini ve hisse defter değerinin etkili şekilde artırabilecek performansta olabilmesi gerekir

Kabaca göz attım, öyle anlaşılıyor ki projelerdeki ünitelerin yarıdan fazlası teslim edilmiş. Kalan ünitelerin satışı sürüyor. Satışlar nasıl gidiyo acaba? bu konuda takibi olan var mı?

Satışlar yüksek olur ve yüklü miktardaki finans ile ticari borçları eritirse kısa vadede hisse fiyatına olumlu yansıt elbette. Ama satışlar kısır olursa beklentiyi uzun vadeye taşır diye düşünüyorum

Sayfa 65/803 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •