Sayfa 65/79 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 625 madde; 513 - 520 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Kırmızı çizgi üstü tamamı dayanamadı ve sattı..klgyo ile ayrışmanın sebebi bu..

2. Satıcıların kim olduğunu bilmesem bu kadar net yazmam..tahta da gereğini yapmalı artık..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Satıcıların kim olduğunu bilmesem bu kadar net yazmam..tahta da gereğini yapmalı artık..
    Enflasyon muhasebesi dolayisiyla bu sene gec aciklayacaklar bilancolari sirketler ek sure mi bisey verildiydi, biraz daha surundurmek icin sebep olmaz mi bu da?

Her durumda da beklerim ben acelem yok sahsen.

4.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi dolayisiyla bu sene gec aciklayacaklar bilancolari sirketler ek sure mi bisey verildiydi, biraz daha surundurmek icin sebep olmaz mi bu da?

Her durumda da beklerim ben acelem yok sahsen.
    1 milyon lotun üzerinde 40 kuruş aralığında gelen malları aldılar,elleri epey doldu..

5. 50.günün sonunda banada havlu attırdınya Tahtacı git artık gidebildiğin yere kalanlara bol kazançlar buradan ekmek yemek nasibimizde yokmuş.İstediğin tahtadan mal almaksa benden ziyadesiyle aldın artık.

6. Bana çok masraflı oldun orasıda ayrı mesele.

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    50.günün sonunda banada havlu attırdınya Tahtacı git artık gidebildiğin yere kalanlara bol kazançlar buradan ekmek yemek nasibimizde yokmuş.İstediğin tahtadan mal almaksa benden ziyadesiyle aldın artık.
    50 gün oldu mu yahu ) özel değilse neden sattınız? İhtiyacınız olan bir para mıydı, daha çok gideceğine ikna olduğunuz başka kağıt(lar) mı var?

Yanlış anlamayın, 50 gün kısa bir zaman esasında o nedenle sordum.

8. 3 hafta olmasina ragmen tasidigim en zor tahtalar arasına girmeye aday bir hisse.

Gecmiste Fonet tahtacisi vardı her yeni ihale haberinden sonra %5-6 yapar sonra eksi kapardı.İstisnasiz her zaman.Bu sefer yapmaz gider diye dusunurdum ama yine yapardı karaktersiz..

Bir diğeri Pkart tahtası zor tahtaydı benim icin.O da sahipliydi kimse gelemezdi geleni de tokatliyorlardi.

Şimdi de bu..Ama diğerlerinden ayrılan cok onemli bir noktası var bunun bence.O da son bilancolari hep üzerine koyarak özellikle favok olarak çok güzel bir ivme yakalanmış durumda.Diger zor dediğim tahtalar bir iyi bilanco acikladiysa sonrasinda 2 vasat bilanco acikliyordu gibi.Turexde yeni gelen ihalelere bakıyorsun 2020 de x sirketiyle yaklaşık 11 milyona anlaşılmış 2024 de aynı x şirketiyle 350 milyona..Diger yenileme anlaşmaları da buna benzer.Nerdeyse 4 sene de 30 katına çıkarmış ihale fiyatlarını.. Hissenin piyasa degeri ne olmuş halka arzdan bu yana 2.5 katına gelmis.Burda akla mantığa uymayan bir değerleme var..

İşte tamda bu sebeplerden Turex zor ama temel olarak güven veren bir tahta bence ama herkesin bir sabrı var bakalım biz ne kadar dayanabilecegiz bu zulme

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 65/79 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •