Sayfa 65/987 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    dekont paylaşabilirim ama neden inanmadığınızı anlamadım. online olarak da bilgi alabilirsiniz.
    bana ne senin kaç paran olduğundan milletin birbirini ezdiği kısmı külliyen yalan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bence 3 ay sonra şok bir faiz artışıyla faizleri 30 lu seviyelere çıkarıp doları sabit tutacak, bu durumda dolar bozdurann yüksek faizden olup %14 ile TL de kalacak.?? Kafamda deli sorular.
    Cehalet Mutluluktur..

3. Bu ekonomistler niye bu paketi iyi birseymis gibi lanse ediyor. dolar artisinin %14 ustunde kalacagi kesinken, niye parayi belli sure baglayip kendimi koruma ortamindan geri kalayim. Dusunsene 1 sene bagladin, belki devlet modelden vazgecip faizi %30 yapti, dolarda dusecegi icin kitli kaldin pakette :D

4.  Alıntı Originally Posted by Light Yazıyı Oku
    Bence 3 ay sonra şok bir faiz artışıyla faizleri 30 lu seviyelere çıkarıp doları sabit tutacak, bu durumda dolar bozdurann yüksek faizden olup %14 ile TL de kalacak.?? Kafamda deli sorular.
    ayni anda ayni seyi sormamiz :D

5.  Alıntı Originally Posted by tnsezer Yazıyı Oku
    Bu ekonomistler niye bu paketi iyi birseymis gibi lanse ediyor. dolar artisinin %14 ustunde kalacagi kesinken, niye parayi belli sure baglayip kendimi koruma ortamindan geri kalayim. Dusunsene 1 sene bagladin, belki devlet modelden vazgecip faizi %30 yapti, dolarda dusecegi icin kitli kaldin pakette :D
    3 ay baglayin sizde

ayrica yukarida belirtiginiz durumda dolar dusecegi icin vade sonunda daha cok dolar alabilirsiniz, elinde dolar tutana gore daha avantajlisiniz

nesi kotu anlamadim, bence sorun su, insanlar yeniliklere cok acik degil ve degisime herzaman direniyorlar basta

zamanla kur korumali mevduata ilgi artar diye dusunuyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    3 ay baglayin sizde

ayrica yukarida belirtiginiz durumda dolar dusecegi icin vade sonunda daha cok dolar alabilirsiniz, elinde dolar tutana gore daha avantajlisiniz

nesi kotu anlamadim, bence sorun su, insanlar yeniliklere cok acik degil ve degisime herzaman direniyorlar basta

zamanla kur korumali mevduata ilgi artar diye dusunuyorum

kotu yani su, dolari fiziksel tutarak zaten ayni verimi ve esneklige sahip olacakken, neden parayi min 3 ay baglasin insanlar. Acil durumda mevduati bozmak istesen ya daha az TL alacaksin yada dolar bazinda kayipla ayrilacaksin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Hızlı koşan atın b.oku seyrek olur derler,bu hem borsa için hemde dolar için,zaten dolar çıktıkça borsada çıktı,işte işin tuhaf tarafıda bu,dolar düştü borsada düştü,ben bundan bir mok anlamadım,üstelik ireis ve nebatın açıklamasındanda hiç mok anlamadım,zaten onların amacı vatandaşın elinden dövizleri kapmaktı,baktılar dışarıdan bir gram döviz gelmiyor bu yola baş vurdular,bedviler bile para vermedi,onlarda verdi diye dursun hiç inandırıcı gelmiyor,19 senedir inanmadım şimdide inanmadım,faizi yükseltmemek için arkadan dolandılar guya,yine oyun,yine oyun,yani oyun içinde oyun,adam gibi faizi yükseltseydiniz bunlar hiç yaşanmamıştı,klavuzu karga olanın burnu moktan çıkmaz,kalavuz ne ? Nas ve Ebu Suut efendiyi dayatanlar,hangi çağda yaşıyorsunuz bize karanlık ortaçağ dayatması getiriyorsunuz,yeni Türkiye uçuyoruz artı eski Türkiye yok diyorlar şimdi demode olmuş 70 yılların sistemini dayatmaya çalışıyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by tnsezer Yazıyı Oku
    kotu yani su, dolari fiziksel tutarak zaten ayni verimi ve esneklige sahip olacakken, neden parayi min 3 ay baglasin insanlar. Acil durumda mevduati bozmak istesen ya daha az TL alacaksin yada dolar bazinda kayipla ayrilacaksin
    Ustelik mahallenin hirsizinin dedigine inanacaksin.

Sayfa 65/987 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •