Sayfa 65/177 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1409 madde; 513 - 520 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

Şükürler olsun ki bir devletimiz var hem de şefkat elini milletin üzerinde eksik etmeyen bir devletimiz var.
    Bizi idare eden bir hükumet var.
    Valla onlarin yerinde olmak istemem.
    Suistimaller olsa da yine yiyecek ekmegimiz var.
    Bu dünya imtihan yeri.
    Her istedigimize ulasmak gibi bir duyguya soktular bizi.
    O yüzden ulaşmadığimizda günah kecisi bulmak kolayimiza geliyor.
    Su da var ki tembel bir nesil arkadan geliyor.
    Diplomali tembeller ordusu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    ufakta olsa gesan ve eup. piyasadan ayrışması guzel...
    bende cwente var...bu hükümet ile bu sektörün sırtı artık yere gelmez...bir şekilde bu sektörde muhakak bir miktar sermaye olması gerektiğini düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bende cwente var...bu hükümet ile bu sektörün sırtı artık yere gelmez...bir şekilde bu sektörde muhakak bir miktar sermaye olması gerektiğini düşünüyorum..
    boşverin siyaseti bize bunlarla gel keko

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Şükürler olsun ki bir devletimiz var hem de şefkat elini milletin üzerinde eksik etmeyen bir devletimiz var.
    Bizi idare eden bir hükumet var.
    Valla onlarin yerinde olmak istemem.
    Suistimaller olsa da yine yiyecek ekmegimiz var.
    Bu dünya imtihan yeri.
    Her istedigimize ulasmak gibi bir duyguya soktular bizi.
    O yüzden ulaşmadığimizda günah kecisi bulmak kolayimiza geliyor.
    Su da var ki tembel bir nesil arkadan geliyor.
    Diplomali tembeller ordusu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tembellik konusunda sana çok katılıyorum...ben evdeki gençlerimden biliyorum...inan akşam yataklarını bile çoğu sefer ben hazırlıyorum...sofralarını bile anneleri hazırlayıp kaldırıyor...biz uyardığımızda tamam şimdi ,beş dakika sonra biz yapacaz diyorlar ama gerçekte hiç yapmıyorlar...inanılmaz tembeller...eğer tüm gençlerde bu durum varsa ?? ALLAH ülkemizin yardımcısı olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    boşverin siyaseti bize bunlarla gel keko
    zaten oldu bitti gibi...bence önümüzdeki ikinci tur seçimi bir formaliteden ibaret...yapacak bir şey yok ...önümüze bakacağız...yenilenebilir enerji sektörü bir de depremden dolayı çimento ve demir çelik sektörü pozitif ayrışabilir...zaten bu üç sektörden de hissem var...umarım pişman olmam...

6. İşler yoluna girecek gesan ve eırpw. La yola devam
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    İşler yoluna girecek gesan ve eırpw. La yola devam
    güzel çıkıyorlar...tebrikler...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yapılan yanlışların acısını hep birlikte çekeceğiz dostum...kemerleri daha çok sıkacağız bunlar bizim iyi günlerimiz...dağıtılan bunca para artık vergi olarak mı toplanır ,yoksa başka bir yolla mı bilemem...cezamızın bir kısmı da yüksek enflasyon olacak...geçen gün karpuz alayım dedim kilosu 12 tl idi...marketler artık karpuzu bölerek satıyor yahu...hayatımda ilk defa bunu görüyorum...
    Arkadaş neyin yanlışı yahu onca onca badireler atlat darbe girişiminden gezi olayları seli depremi en son darbeyi vuran pandemisi savaşı vs vs bu arada bütün alt yapı yatırmlarını yap vs ne dedi erdoğan biz yatırımları büyük ölçüde yaptık artık vatandaşımızın refah seviyesini yükselteceğiz doğalgaz petrol vs gelirlerimizi vatandaşımıza yönlendireceğiz,nice zorluklar yaşandı nasıl görmezden gelinir doğalgaz fiyatları fırladı gitti hükümet subvanse etmeseydi halimiz haraptı nasıl görmezden gelinir....18 Ağustos 2022, 14:38PAYLAŞ:
    Avrupa’da doğal gaz fiyatları, tedarik endişeleriyle yükselişini sürdürüyor.
    Avrupa’da doğal gaz fiyatları, enerji tedarikinde sıkıntıların devam etmesine bağlı olarak yükselmeye devam ediyor.

Yılın bu zamanında olması gereken fiyatlara göre 10 kat yükselen doğal gaz fiyatı Avrupalı sanayicileri üretim yapmakta zorlanır hale getirdi.

Almanya’nın enerji piyasasını düzenleyen kurumu BNetzA’nın Başkanı Klaus Mueller’in Almanya’nın 1 Kasım’da doğal gaz depolarında yüzde 95 doluluk oranı hedefine ulaşamayacağı yönündeki değerlendirmeleri de Avrupa’da gaz fiyatlarını yükseltti.

Avrupa piyasası için gösterge olan Hollanda TTF’de Eylül vadeli gaz fiyatı 230,50 euro seviyesine kadar yükselişin ardından düne göre yüzde 2 artışla 229,50 euro/MWh seviyesinden işlem görüyor. Kasım vadede ise fiyat yüzde 0,42 artışla 237 euro/MWh seviyelerinden işlem görüyor.

Sayfa 65/177 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •