Sayfa 650/966 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

2. Duydu mu duymadi mi bilmem ama kaale almadigi kesin 😀

3. Yazık, hisse mi aldık dert mi aldık anlamadım , bıçak kemiğe dayandı birtek kanser olmadığımız kaldı ytd.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Yazık, hisse mi aldık dert mi aldık anlamadım , bıçak kemiğe dayandı birtek kanser olmadığımız kaldı ytd.

Demek ki 3.80'den yabancı fonlara satış olayı da k.y' ye mal kilitlemek için yaratılan bir hikaye,

tebrikler Davut bey,

tebrikler Ersin bey,

tebrikler Ünlü Menkul.

bizim gücümüz size yetmez, allahınızdan bulun..

yatırım tavsiyesi değildir..

5. Twitter da çok pazarlayan oldu o fiyatlar dan yazık şirket ky yi çok güzel avladı . Allah'ından bulsun .ytd

6.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Twitter da çok pazarlayan oldu o fiyatlar dan yazık şirket ky yi çok güzel avladı . Allah'ından bulsun .ytd

Borsa böyle bir yer şirketin vizyonu aynı 4 lerden pazarlanırken millet uçtu şimdi 1,41 yüzüne bakan yok ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Patronun bu ayki capıtal dergisinde şirketle ilğili beklentilerini anlatan yazıyı okudum özellikle yurt dışı magaza sayısının çogaltılması ve ihracaat agırlıklı çalışmak istemeleri hosuma gitti.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 650/966 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •