Sayfa 654/1527 İlkİlk ... 1545546046446526536546556566647047541154 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Sayın akadian ortaya karışık pasta rica etsek Albaraka da eklerseniz teşekkürler

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Zorlaştığı derken? Senin bullslar al vermiş işte 101900 üzeri kalıyor hep. Trend bozulması endekste. Garanti akbank bilançoları sonrası 97-98 ler diyordum ama artık zor gibi. Endeks hisseleri dolar karşısında ucuz kaldı diye mallanıyor sanırım yabancılar. Nereden kucağa verecekler çözmek güç....Sent from my iPhone
    Yurt dışı kötüleşti, Bist AL veriyor, her ülkeyi her borsayı organize eden de aynı güç....Yarın bizim piyasayı merak ediyorum....

(Bulls da 6 aylık üye oldum, sonunda... )

4. Sıcak sıcak

Sent from my iPhone

5.  Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    Yabancılar sıfırı görene kadar satışmı yapar genelde ?

Ellerindeki lotlar bitince ne yapacaklar oturup oh nasılda düşürdük diyip seyre mi geçecekler ?
    Yok bu hissede genelde 20-25 milyon arasında hissesi kalınca city satışı duruyor yanılmıyorsam.

Risk almayan kazanamaz

Biraz eleştiri yapayım hep övmek olmaz dimi...
    Son seçim akşamı tv izlerken a habere baktığımda secimi akp kazandığı ve herkez bayrakları alıp sokağa çıkması ilan ediliyordu.. aynı anda halk tv ye bakktigimda ise tam tersi onlar da seçimi kazandığını iddia ediyor onlar da sokağa davet ediyordu.. burada da* benzer durumlar oluşmaya başladı.. topigi okuyan biri kozaa yı 6.50 civarinda ve rampada zanneder ama internet subesine girdiğinde gerçekler 5.95.. hergun aynı terane.. uçacak kaçacak.. bukadar sert dustukten sonra bu hisse nezaman 3-5 günde tekrar yukarı gitmiş?hangi gecmiş istatistlige dayanarak? Su rakkam olursa uçar bu rakkam olursa düşer.. bumudur ..hergün yeni ortaklarımız oluyor. . Kısa vade için biraz fazla hayal satılmaya başlandı topicte.. biraz ayaklarin yere basmasi ve gecmis hareketleri zamanlamalarin hatırlanması lazım diye düşünüyorum.. bir de topicte deniz hoca disinda olumluyu da olumusuza yazip eleştiren pek kimse yok.. hep iktidar olmaz muhalefete de ihtiyaç en az iktidar kadar var ki hissenin su anki durumu olumlu kadar olumsuz yorum da barındirmayı gerektiriyor. eleştiriden kastım sabah aksam küfür etmek degil tabii..
    İnşallah siz hakli çıkarsınız ben de kazanırım ki halen maldayım

8. Kozaanın işi bitmiştir. Fişi çekilmiştir. Tekeri patlamış direksiyonu yerinden çıkmış freni patlamış kamyon gibi. Uzakkk durun... Hayallere kapılmayın yükselmez. Uzak durun. Zarar edersiniz sinir küpü olursunuz. Psikolojiniz bozulur. Yön aşşağıya daha da aşşağıya... Uyarıyorum.

Sayfa 654/1527 İlkİlk ... 1545546046446526536546556566647047541154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •