Sayfa 656/690 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. yahu daha gecen haftaya kadar 4xx lerden millet almak için saldırıyordu ne olduda 2,70 lere geldik kademeler boş yüzüne bakan yok bu nasıl iş anlamış değilim.daha dun kelepir fiyattan saphiri geri aldı nerdeyse pd ne yakın alım yapıyor kağıt sanki batmış gibi paraşütsüz düşüyor yazık ya ky yazık millete insanlar aylarca beklıyor 3 günde geri alıyorlar.sorsanız Allah korkusu var hain oğlu haınlerde
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

Değer başka fiyat başka.Bu şirket değerli fiyatı ucuz bu kesin.Bunu bilerek isteyen alır isteyen satar.Ama ilk yazdıklarım değişmez.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Değer başka fiyat başka.Bu şirket değerli fiyatı ucuz bu kesin.Bunu bilerek isteyen alır isteyen satar.Ama ilk yazdıklarım değişmez.

evet değerli ve ucuz lakin sahiplerine gelince değer ve ahlak yoksunu insanlar. Milletin bilancoyu görmek istediğini bıldıklerı için aşağı bastılar.neyse bekleyelim bilancoyu yanlız bir gün bu haramzadelere çok fena basacaklar bakalım milleti soymanın hesabını nasıl verecekler.haa burda olmasa ahirette kesin firavunun yoldaşı olacakllar.

Eldeki tüm para safire ve arsalara gömüldü anladığım kadar.
    Bundan sonra casch de yok böyle toplu.
    2022 karından temettü verecek olsa bişiler olur.
    2011 den sonra bir defa kardan bedelsiz yaptı.
    Mergen hoca bugün bu tarz hisseler için çok güzel bir yorum yaptı😂

5. Parası var herhalde, Daha yeni 400 M küsür bir yıl geri ödemesiz kredi almıştı. Onla gitti kelepir şekilde Safiri aldı. İki taraftan da kazandı gibi gözüküyor.

6. bu kagıt nerye kadar düşecek ne oluyor ne bitiyor ne yapmak istiyorlar

7. Bu soruyu seytana sorsak o bile bunlar benim üstadım onlar daha iyisini ilir der.

8.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Bu soruyu seytana sorsak o bile bunlar benim üstadım onlar daha iyisini ilir der.
    Allah belalarını vereecek inşaallah

Sayfa 656/690 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •