Sayfa 658/691 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Sn. Hkm, evet yazdığınız gibi bir durum söz konusu, teklif gelmemiş ancak önüne arkasına bakmak lazım. KRT de Vahit Kiler alıcı varsa aldığım fiyattan geri satayım dedi. Ancak banka dolar bazında zarar yazdığı için neden sattın bekleseydin denebilir. Kağıt 2.30 a geri gelse girer miyim? Az bir miktar belki düşünebilirim ancak seçim sonuçlarına göre çok zarar yazılabilir. Artık KİLER için pozitif bir konjonktür var mı emin değilim. YTD

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu kağıtta kurulan baskı bu konuya istinadense o konudan hiç bir şey çıkmaz,kiler o işten alnının akıyla çıkar.Ha kağıtta çakallık yapan bir grup var mı ,kesinlikle var ,o ayrı,bilançoya kadar sabır.Ha bu arada bu kağıt 2.3 a gelecek demiştiniz ,2.3 olursa gene aramıza katılırmısınız))))))))))
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Valla bence şubat sonuna kadar borsada geçen haftaki gibi depremsel olaylar yaşamazsak acaip bir bilanço gelecek,tüm rasyolar değişecek.Ben umutluyum kağıt önce momentumlu bir yükseliş yaşar sonra da düzeltmeler olsa da artık başka bir seviyede o düzeltmeleri karşılarız gibime geliyor.Bugünkü ikili rakamlar sanırım bir daha görülmeyecek diye düşünüyorum.

Ama cidden ilginç tekniğe hiç inanmıyan biri olmama rağmen 4.24 den 2.62 ye düşüş oransal olarak tam da tekniğe uygun bir düzeltme gibime geldi.Çok anlamam da tekniğe inanan ve anlayan çok güçlü eller tekniği çalıştırıp stop loss yapanların lotlarını topluyorlar gibi.Çok yakınlarımdan da satanlar oldu,elbet baya kardalar onlarca güzel bir macera oldu bu kiler işi,bana gelince benim macera devam ediyor ,bilançoyu görmem lazım))))))))

4. Benim macera 12 yıldır devam ediyor syn hkm.

Dediğim gibi sn garip yolcu,ben sizin yeni üye olmanız nedeniyle kağıtda eski olduğunuzu düşünmemiştim.Siz elbet pirimiz sayılırsınız))))))) Kıdeminize saygım sonsuz,cerrahide kıdem çok önemlidir,biz çömez sayılırız,kıdemli sizsiniz.

6. 12 yıl aynı kağıtta olmak.. şaka mı!
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

7. Endex giderse yukarı, Bu hafta 3.30 ları görürse, gelecek haftalarda 4.xx lere geri yapabilir diye düşünüyorum.

8. Maalesef öyle sayin tahminci. Bir arkadasin ısrarıyla çok dürüst müslümanlar ayni zamanda kendileri de halka arzdan önce küçük yatırımcının kazanması için halka arzda yüzde kırķ iskonto uyguladık kul hakkı yemek için değil yatırımcının duasını almak için halka arz ediyoruz diyerek biz de kandık bu kul hakkı yemezlere. Halka arz olduğundan itibaren günlerce taban taban gitti. 2021 kasımda 18.00 TL ye satış koymuştum. Ama bu şeytanlar 17.80 e kadar geldikten sonra saniyeler içinde tekrar günlerce taban taban yedi. satmaya fırsat bulamadım. Bir de, ha burdan döner diye bekleyerek elimiz kolumuz bağlandı sanki. Rabbim mahşerde bunların yüzüne tükürmeyi nasip eder inşaallah.

Sayfa 658/691 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •