Sayfa 659/891 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 7126 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Gençler sizi aşırı heyecanlı gördüm.

Unutmayın bu saatten sonra arazinin fiyatı biste belirlenmez realiteyi unutmayın.

Istanbul da merkezi konumda arazi stoğu neredeyse hiç kalmamış illa birileri arazi istiyorum diyecek ise tıpış tıpış patronun yanına uğrayacak verecek parasını alacak arazisini.

Biste bu saatten sonra kumarbazlar işlem yapar turgg tahtasında.
    satmakmi mantikli yoksa proje uretmekmi daha mantikli...egerki arsayi satarsa fiyati tahmini ne olur gazmanbaba.. birde proje yaparlarsa bir insaat firmasiyla sanirim yyzde 50 / 50 hasılat paylasimi yaparlarsa ne kazanirlar...hangisi bizim icin daha iyi olur...sizin fikrinizi cok merak ediyorum...tabii arkadaslar sizlerde yorum yapabilirsiniz hangisi bizim icin daha iyidir???

2. Nöbeti vakıf yatirim devralmiş. Tahta kabız oldu.

3. Tahta teknik on numara coşkuyu bir türlü vermiyorlar neyi bekliyorsunuz spek efendiler!

4. Malî taşıyacak oyuncu lazım adamlara yukarı giderken sırtından para kazanacak sonra vakti geldiğinde geri alacak bunların kafa böyle çalışır. Fon bulamamışlar demek ki.
    Imar aski vs süreci bitse bile secimden önce hiç kimse bir çivi bile çakmaz bana göre şu anda dünyada aşırı derecede belirsizlik var.
    Uzun vade de elbette bu şirket tek varlığıyla ve bölgede ki en güzel lokasyon olmasıyla sahiplerine çok güzel para kazandıracaktır.

Arsamı satılır şirketi mi satarlar yada ortak bir proje mi üretilir gelir paylaşımıyla bunu kestirebilmek güç.

Olası ip uçları genel kurulda belki verilir.

Müsait olanların katılıp patrona sorması lazım gelecek nasıl şekillenecek diye.

Bunun dışında tahtada oluşan fiyatı fazla kafaya takmayın yoksa hata yaparsınız.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını.

5. Deniz yatırım çok kıvranıyor orgazm olması için tavan serisini başlatması lazım. Daha ne bekliyorlar hala anlamış değilim.

6. Bunu anlayamayacak ne var paydasim senin satmani

7. Kapanışta girdiğini 10 gün giredursun 400 e gelir alir o zaman spekler

8. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Attached Images Attached Images

Sayfa 659/891 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz