Sayfa 66/185 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 521 - 528 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Alim satim dagilimini atabilecek varmi. Bakalim galip aga ne yapmis almismi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by arma19 Yazıyı Oku
    Alim satim dagilimini atabilecek varmi. Bakalim galip aga ne yapmis almismi

3.  Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    Tesekurler

4. metro sabah 1,07'den 0,96'ya kadar korku satışı silkelemesi yaptıktan sonra kendisini 650000 lot satışla gösterdi ve korkup panikleyenlere mallarını 1 tl altından sattırdıktan sonra sattığı malı 2dkda 6-7 kademede toplayarak tekrar aşağı bastı ve takası artı 200000 civarı kapatmış.
    Bana kalırsa Galip kafayı buna taktı ve henüz fiyatlamaya başlamadı , tavan göstermeden terketmez diye düşünüyorum ve önümüzdeki hafta daha da hareketli seanslar bekliyorum
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Metro ne kadar alım yaptı, ben göremedim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zkan78 Yazıyı Oku
    Metro ne kadar alım yaptı, ben göremedim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 üstteki mesajda sayın kmldyg pastayı attı
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    metro sabah 1,07'den 0,96'ya kadar korku satışı silkelemesi yaptıktan sonra kendisini 650000 lot satışla gösterdi ve korkup panikleyenlere mallarını 1 tl altından sattırdıktan sonra sattığı malı 2dkda 6-7 kademede toplayarak tekrar aşağı bastı ve takası artı 200000 civarı kapatmış.
    Bana kalırsa Galip kafayı buna taktı ve henüz fiyatlamaya başlamadı , tavan göstermeden terketmez diye düşünüyorum ve önümüzdeki hafta daha da hareketli seanslar bekliyorum
    OZGYO dan çıktı... Bu çıkıştan sonra Kap a açıkladığı, alış hisse EUYO....Bildiğim kadarıyla Euro menkulün sahibinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle EUYO el değiştirilecek olabilir... Birçok hisseyi imkb sen toplayan Metro grubunun amacı acaba EUYO nun çoğunluk hissesini ele geçirmeye mi çalışacak? Bunu izleyen günlerde anlarız...

Yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    OZGYO dan çıktı... Bu çıkıştan sonra Kap a açıkladığı, alış hisse EUYO....Bildiğim kadarıyla Euro menkulün sahibinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle EUYO el değiştirilecek olabilir... Birçok hisseyi imkb sen toplayan Metro grubunun amacı acaba EUYO nun çoğunluk hissesini ele geçirmeye mi çalışacak? Bunu izleyen günlerde anlarız...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Sizi burada gördüğüme memnun oldum,kap haberlerini okursanız galiple euyo satış için anlaştılar(hatta tüm grup)yanlız spk şirketlerin borçları olduğu için el değiştirmesine izin vermedi ancak galip borçları kapatıp işlemi sonra yapacağız gibi bir teklif sundu.şirketin temeli gördüğünüz gibi,0.98 üzeri kapatarak hareketi başlattılar,deniz yatırımdaki 6 milyon çıktığından beri hisse sürünüyordu,şimdi yavaş yavaş ederine veya fazlasına gelebilir,şirketin el değiştirmesi her zaman hisselere yaramıştır.Önümüzdeki haftaya gayet olumlu bakıyorum...
    Pay başı net aktif değeri 1,24'ün üzerinde zaten...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 66/185 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •