Sayfa 660/996 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Haziran da tatile gidecektim güneye .

Nisan’da gideceğim etkinlikte Hazirana ertelendi aynı tarihe denk geliyor

Nasıl bir yol izlesem bilemedim bu virüs o kadar sürerse sorun yok yoksa pişti olacak ikisi de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence tüm planlarınızın önceliği sağlığınız olsun,haziran ayının bu salgının tedavisi için erken bir tarih olduğunu ve yapmayı planladığınız aktivite benzeri şeyler yapan bazı bilim insanlarının şu an virüs nedeniyle hayatını kaybettiğini hatırlatmak isterim,önce sağlık,evinde kal,hayatla kal...

2. IBB başkanımız yardim kolilerinin prototip lerini bitirmek üzereymiş içinizi ferah tutun yakında dağıtımı başlar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

4. Allah büyük dert vermesin !!!
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Nasıl bir yol izlesem bilemedim bu virüs o kadar sürerse sorun yok yoksa pişti olacak ikisi de

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

6. Fikirleriniz için çok teşekkürler

Aslında şu halimizden memnun olmak gerekiyor hala yaşıyoruz sağlık sorunumuz yok .

Daha kötüleri başımıza gelmez umarım diyelim .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Bu sabah eşim nöbetten çıktı,onu almak için gerekli emniyet tedbirlerini alarak(maske eldiven)arabaya bindim ve yola çıktım,çarşıdan geçerken 5 tane bekçi gördüm,ne 3 kişi ne sosyal mesafe kuralına uyuyordular,ya nöbetten çıkmışlar yada alınan kararları kontrol için geziyorlardı ama olmamıştı derken,Roman vatandaşlarımız ve arkalarında 15-16 yaşında ,2 kız bir erkek,artık dayanamadım;hemen eve gidin yoksa polise söylerim deyince,anaları kızdı bunlara..tam arabaya bineceğim;7 yaşında bir kız çocuğu ve yanında muhtemel abisi olan bir zırtapoz,elemanın vucud dili;hadi bir şey söyleyin de kavga edelim diyordu,hayır çeyrek porsiyon ama ya ufalarken virüs bulaştırırsa?

Şaka bir yana kurallar;ne kontrol etmesi gerekenler nede uyması gerekenler tarafından uygulanmıyor,belkide anlaşılmıyor,

tek çare; yaş sınırı olmaksızın sokağa çıkma yasağı...yaklaşık 45 bin kişi nüfuslu,merkezi olmayan bir ilçenin durumu bu...

8. Büyük dert...insanı yer bitirir cinsten.allah yardımcınız olsun..yerinizde olmak istemezdim
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 660/996 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •