Onemli Gunler Banner
Sayfa 661/746 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bunların ilişkisini ISCTR ile SISE ilişkisine benzetmeye başladım.

2.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Sanki endeksi düşürmek için bunları kullandılar gibi geldi bana, bilmediğimiz başka bir haber yoksa.
    Bim- ereğli satsa, endeksi hemen düşürürdü. Tüm grup hisselerini satmaya başladılar. Satışı gören, peşine takıldı

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bim- ereğli satsa, endeksi hemen düşürürdü. Tüm grup hisselerini satmaya başladılar. Satışı gören, peşine takıldı
    Onlarda dönüp tekrar alması zor, fonun birisi gelir alır yerine koyamazsın. Bunlar KY dolu birisi satmazsa diğeri satar bence. Ama asıl düşüş sebebi başka olabilir. KOZAL topiğine bir link koydum, belki odur.

4. Bu hızla düşerse yakında tek haneli rakamlar gelebilir, ytd

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tacir Yazıyı Oku
    En iskontolu KOZAA halen en çok düşen olmaya devam ediyor. BIST30 hissesi bir anda %4 düşüyor, bildiğimiz bir haber, olumsuz bir beklenti v.s. yokken.
    Borsada para kazanamadığım tek hisse kozaa. Hep terste bıraktı beni.

6. Sağolsun yönetim 15 Temmuzda vizyona girecek Şafak Vakti filmine sponsor olmuş.Bu firmanın reklama mı ihtiyacı var, sanki satilamayan mali var gibi Ahaber ve Apara ekonomi kanalında reklam veriyorlar. Kasadaki parayı hiç etmeye devam ediyorlar.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar bu sitede uzun süredir üye olduğumu vede yazdığım şirketler ile ilgili tamamen doğru ve sağlıklı bilgileri verdiğim malumunuzdur.
    Yeni oluşum ile bir mücadelenin içerisindeyiz bu nedenle aşağıdaki metinleri ilgili kurumlara göndereceğiz ama sistemler hata veriyor.
    Tüm hissedarlar dan destek bekliyoruz.
    Cuma günü aracı kurum raporları şirket yatırımcı ilişkilerini refarans göstererek hisseyi ne hale getirdiler.
    Sagliklar dileyerek gerekli çabamiza katkı bekliyoruz.
    Gerekmesi halinde yüzde 5 azınlık hakkımızı kullanacağımızı da hatırlatmak isterim.

Koza ipek holding dava süreci son durumu:
    Ankara 24. Ağır Ceza Dairesinin 2017/44 sayılı kararında firari olmayanlar için vermiş olduğu müsadere kararı Ankara Bölge Mahkemesi İstinaf 4. Ceza Dairesinin 2020/786 Esas No ve 2021/749 Karar no ile onanmış olup, Firari olmayanların hissesi Hazineye devredilmiştir.
    Hamdi Akın İpek ve diğer firari olanların dosyası 2020/20 sayılı dosya ile ayrılmış olup, 22 haziran 2021 tarihinde görülen dava 1 yıl sonrasına ertelenmiştir.
    Ayrıca 07.04.2021 tarihli Resmi gazete yayımlanan Maliye ve hazine Bakanlığı 06.04.2021 tarih 2021/1 sayılı kararı ile Hamdi Akın ipek in mal varlığına feto terör örgütü dolayısıyla mal varlığına el koyma kararı verilmiştir.

Sayfa 661/746 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •