Sayfa 663/993 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. 2022 ocak ayında kırdığı yeşil kanala kadar gelecekse orası şimdilik 84 usd bu çizimde.
    Üstte gri trend 95 usd kırmızı 112 usd ye denk gelmekte.

2. Bu aksamki Cevdet Akcay Teke Tek yayini. Guzel tespitleri var.

https://youtu.be/lhMnF8siP2U

3. bakiyorsunuz tum dunya aylardir lgbt diye hergun bir olay.bugun bakiyorum real madrid lgbt ye destek vermedi diye ceza almis.tum ulkelerde siradanlastirilmaya calisiliyor lgbt bireyler.

benim sahsi gorusum bizde bile bu lgbt ler istense engellenir ancak izin veriliyor.

tum dunyada lgbt nin on plana cikarilip ozellikle genclerin gozune sokulmasinin bence tek sebebi ileride ayni cinsiyetteki insanlarin birbiri ile beraberliginin cogaltilmasi,insanlarin uremesinin azaltilmasidir.

yoksa 100 yil sonra dunya da ne su ne de gida nufusa yetmeyecek.bir sekilde uremeyi durdurmalari lazim.covid ile bir miktar bunu yasadik.daha neler neler gorecegiz bu gidisle.

4.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Bu aksamki Cevdet Akcay Teke Tek yayini. Guzel tespitleri var.

https://youtu.be/lhMnF8siP2U
    şimdi haberturk'te gördüm, belediye başkanları yabancı bir büyükelçiyle görüşecekse (cumhurbaşkanının yazılı emir salmasıyla) önce dışişleri bakanlığının icazetini almak zorunda bırakılıyormuş, bir devlet saçmalar da bu kadar da olamaz..

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    şimdi haberturk'te gördüm, belediye başkanları yabancı bir büyükelçiyle görüşecekse (cumhurbaşkanının yazılı emir salmasıyla) önce dışişleri bakanlığının icazetini almak zorunda bırakılıyormuş, bir devlet saçmalar da bu kadar da olamaz..
    Fatih Altaylı nin bugün ki yazını okudum. Kafamdaki bazı sorular var. Türkiye'nin Rus turist dolu üstelik çok pahalı otelleri bile doldurmuşlar. İsveç Finlandiya NATO ya girecek Rusya'nın gıki çıkmadı bize. Bunlar arka kapıdan Rusya'nın nefes almasını sağlıyor gibi. Ukrayna'dan çalınan tahıllar bizden geçiyor. Ab nin ihtiyacı olan tahıl yağ Rusyadan bizim üstümüzden geçiyor. Bunu ABD AB biliyor ses çıkarmıyor belki birgün ses çıkaracaklar. Rusya'nın ABD yada ab den tedarik edemediği ürünler de muhtemelen bizim üstümüzden Rusya'ya geçiyor. Tüm bu bilinmeyenlerin üstü örtülmek yada kontrol edilmek için böyle bir karar alınmış olabilir.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Oldu olacak, yurtdışı seyahatleri de izne tâbi olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Oldu olacak, yurtdışı seyahatleri de izne tâbi olsun.
    kendi belediye başkanlığında büyükelçilerle onlarca kez görüşürken kimseye haber verme
    benim koltuğumu kaparsan tuvalete giderken haber, akşam hanıma andiri yapacaksan yine haber..

8. Bana göre iktidar eğer sadece seçimi kaybedeceğini muhalefetin 401 milletvekili alamayacağını düşünse çok yakında seçime gider. Bunlar yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu biliyorlar. Planları muhalefete enkaz bırakacaklar seçimden sonra akp kadroları iktidarı yürütme konusunda frenleme kitleme konusunda hamle yapacaktır. Anayasa değişikliği için yeterli sayı muhalefette olursa durum değişir işte bu yüzden seçime gidemiyor. Ülke bir çok kez iktidar değişikliği yaşadı ama bugünkü gibi kirli kanunsuz işlere bu kadar hiç bulaşma olmadı. Bildiklerimiz bile çok kötü bilmediklerimizi belki hayal bile edemiyoruz.

Sayfa 663/993 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •