Sayfa 664/914 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sayın Forza körfez:
    Helal olsun olmaya da bir yere gitmek yok

Bu arada mesaj kutunuza da bakar mısınız rica etsem?
    Son düzenleme : 51TARIMDUNYAM; 16-03-2023 saat: 13:49.

2. senedi alan kurumsal yatırımcılar ne düşünüyor yada bu hisse satış işlemine aracılık eden kurum ne düşünüyor aşırı meraktayım..
    deprem olmasa farklı olurdu ,ydışındaki bankaların durumu belli gibi laflar ile şirket kendini savunacaktır ama alanlar şirketle konuştunuz,size vizyon vs gibi beylik laflar etti..
    sonuç yatırımcılarınızın parası buraya gömdünüz ,borsa da momentum kayboldu..
    şirkete bir yaptırım uygulayamadıktan(hisse satan ortak yarı fiyattan sembolikte olsa senet alamaz mı)bu nasıl vicdan.
    elinde olanlara sabır diliyorum..
    hisse satışından sonra ciddi mal da satılmadı..

Kron Teknoloji A.Ş. sermayesinde kurumsal yatırımcıların payını yükseltmek, pay piyasamızın derinliğini ve likiditesini artırmak, sermayemizin daha geniş bir yatırımcı tabanına yayılmasını sağlamak amacıyla ödenmiş sermayemizin %3.99'una tekabül eden sahibi olduğum 570.000 adet payı bugün Borsa İstanbul Pay Piyasasında 109,60 TL fiyat üzerinden tamamı kurumsal yatırımcılara özel işlem geçirmek suretiyle blok halinde satmış bulunuyorum. Söz konusu satış işlemi sonrası Kron Teknoloji A.Ş. sermayesindeki payım %24,44 olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyururum

şu cümlenin samimiyetsizliği ayrı bir konu..
    bu kadar kolay olmamalı bazı hareketler

3. Bugün öncelikle 70 üstüne atması lazımdı. Yarın da hafta kapanışını 73 üstü olsun isterdim. Kısmet değilmiş. Eninde sonunda Kront zirve yeniler ama be zaman kestirmek çok ama çok zor. Herşey olumlu olsa da maalesef hisse fiyatını tahta yapıcı belirliyor. O’nun insafına kalmışızdır netekim.

4. İyi gidiyor. Zirve tazelemeye 60 TL +1 TL kaldı. Hergün %1 artsa falan Kront için 3,5 seneye falan toparlamış olur.

Kendisinden nefret ettirdiği için bu tur yorumlar yapıyorum. itibar etmeyiniz...
    YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Haftanın kapanışı...

6. 570.000 adet hisseyi 109,60 TL den alan yatırımcının yatırım danışmanının öngörüsüne .....yım.

Forumdan birini alıp danışman yapsaydınız daha iyi olurdu.

İlgili kurumun

https://pixabay.com/tr/photos/%C3%A7...-makro-346085/

bu ÇAM Kozalağı resmini şirket ana girşine asmasını önerirdim tanısam.

YTD.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Çok baskılı çokkkk

8. Bir iş anlaşmasına bakar..... Kapa bir iş anlaşması düşse %5 daha düşer.... Yine yabancı kurumsala satış yapsalar %20 daha düşse , birde bölündük temettü verdik diye Kap açıklaması gelse ordan da 2 taban yese. Tamam işte daha ne olsun... Biz mi yol gösterelim böyle böyle düşebilirsin diye.

YTD.

Sayfa 664/914 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •