Sayfa 665/925 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ama gel görki bimere cimere heryere şikayet ettik bu yönetim anlayışını değiştiremedik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Liyakatlı yalaka olmayan bir yönetim anlayışıyla önü açık zamanında baltaya isyan ederken şimdi baltaya rahmet okutur durumda şimdiki yönetim yazık

3. Yabancı yatırımcıyı kaçırdılar kendileri çalıp oynuyor bizide arada ezdiler yıllarca

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Yabancı yatırımcıyı kaçırdılar kendileri çalıp oynuyor bizide arada ezdiler yıllarca

Yabanci köpekbalığı gibidir para görürse çok uzaktan da gelir yerinin çok canı yandı yoğurdu üfleyerek yiyor hisse öneri listelerinde yok olması için bu fiyatların çok üstünde bi yerlere gelmeli ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Yabanci köpekbalığı gibidir para görürse çok uzaktan da gelir yerinin çok canı yandı yoğurdu üfleyerek yiyor hisse öneri listelerinde yok olması için bu fiyatların çok üstünde bi yerlere gelmeli ytd

Bu yönetim birileriyle ortak hareket ediyor dolayısyla yabancıyı kasıtlı olarak kaçırdıkları düşüncesindeyim bilanço iç etme konusunda ellerine su dökebilecek kimse yok böyle birşey varmıya sadece yönetim giderini kıssa kar yazar ama bu becerikliler bilonço oyunlarıyla söylemleriyle milleti kaçırttılar yabancı şeffaflık ister bu şirkette şeffaflık adına hiç birşey yok şimdide milletin algısıyla oynuyorlar bakalım bu işin altından ne çıkıcak umarım yanılırım hepimiz zararrımızı kurtarırız bir daha bu şirkete bulaşmamak kaydıyla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Böyle gün gün % 1-2 giden hisselerin bi özelliği var. Kutlama yapmadan düşurmüyorlar bi tür düğün gibi ... yani tavan gibi yüzde 10 gibi yukselisler oluyor 45 derecelik bi acı ile yükselirken birden 90 derece acı ile yukseliyor sonrası kendileri damat yeni yatırımcı da gelin oluyor.. ytd

7. Yöneticisine yazarız engeller bimere cimere yazarız kaaleye alan yok napalım biz ha diceksin ki neden yatırım yaptın yatırım yaptık yöneticilerin asla zarar etmicez lafı için fosfat yatırımı yapıcaz dediği için vs vs kısaca bizi keriz gibi yıllarca mal taşıttılar Allaha havale ettim böyle ekranı boş boş takip ediyorum çünkü maliyete daha çok var

8. Adamlar negmar için ihaleye çokoyor 21 milyon dolardan satmadıkları hisselerini dikkat çekiyorum 21 milyon türk lirasına satmaya kalktılar şimdi düşünelim noluyor bı şirkette

Sayfa 665/925 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •