Sayfa 666/925 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bir önceki müdür tvde açıklama yaptı kar gütmüyoruz diye bende twiitterda kendisine yazdım benim böyle açıklamam yokdedi ıspatla videoyu gönderdim lafı geveleyip durdu dedimki madem kar amacınız yok borsaya neden kote oldunuz bizi niye kandırdınız engelledi beni

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Şimdi daha yazıcak çok şey var burada eski ortaklar zaten durumu biliyor sözmekten başka birşeyde elden gelmiyor sövsekte ceza alıyoruz kısaca hertürlü giren çıkan bize

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hiç bir halt gelmez. O kadar güzel mal almışlar ki 2.7-2.80 gibi kimse kalmamış. Şimdi sokuşturacak adam arıyorlar. Ama satamadığı için hacimsiz yukarı yapıyor. 10-20 bin lot alan oldu mu hemen 5-6 kademe veriyor.
    iyi güzel diyorsunda 2.50 lerde iken mal cok ucuz dedik.
    kimse dinlemedi o sıralarda...
    şuan benim elimde de yok, düşse de alsak diyorum ama nafile hergün yükseliyor.
    ucuz kagitta trade yapılırmı hic, ah kafam ah
    kırk yılda bir denk gelen hisseyi kaçırdık elimizden, şimdi melül melül arkasından el sallıyoruz...
    eregli ve THY gibi bunuda yazdım not defterime

2.50 ye gelirse tekrar alıcam ve bir daha hic ellesmiycem

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

4.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    3.72 sonrası hedef fiyata ilerliyor...
    işlem hacmi artıyor, para girişide iyi...
    Kozaa ipek ve gübref işginç şekilde korole olarak beraber yükseliyor..
    Esas direnç 3.88 geçilirse artık 3 lü rakamların sonunun geldiğini teyit edecektir..
    Bakalım görelim..
    Zurnanın son deliğinde kapattı...
    Açıkcası süper yer👍 Gün içi hareketler yeşilde olsa, yine benzer hareketini yaptı ve kapatırken yoğun alımlarla zirvede kapattı.. Pazartesi yükselişin devamı gelecek belli oldu. Ama artık 3.88 üzeri hedefler ve kanal değişir.. esas şenlik ozaman başlar...
    Bakalım görelim...

5. Bu arada gübreden bahsederken, Koza İpek in ismi geçmişti bugün maşallahları vardı..
    gübrefdede para girişi artıyor...

6. Arkadaşlar kimsenin yönlendirmesi ile değil kendiniz teknik analiz öğrenin takip edecekseniz doğru insanları takip edin . Teknik analiz öğrenmek istiyorsanız you tube den Osman Altıntaş diye bi arkadaş var günlük videolardan bile bi şeyler ogrenirsiniz. Ben takip ediyorum. isterseniz daha derin öğrenmek istiyorsanız çeşitli illerde eğitimler veriyor...borsada haber teknik ten sonra geliyor haber geldiğinde zaten teknik almış başını gitmiş oluyor ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimsenin yönlendirmesi ile değil kendiniz teknik analiz öğrenin takip edecekseniz doğru insanları takip edin . Teknik analiz öğrenmek istiyorsanız you tube den Osman Altıntaş diye bi arkadaş var günlük videolardan bile bi şeyler ogrenirsiniz. Ben takip ediyorum. isterseniz daha derin öğrenmek istiyorsanız çeşitli illerde eğitimler veriyor...borsada haber teknik ten sonra geliyor haber geldiğinde zaten teknik almış başını gitmiş oluyor ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    peki şirket manipilasyon yapıncada teknik fayda ediyormu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    peki şirket manipilasyon yapıncada teknik fayda ediyormu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zaten manipilasyon tekniğe uygun yapılıyor... dikkat ederseniz hissenin nereye gideceği fk dan pp/dd değerinden çok teknik çizgiler ortalamalarda görülüyor gerisi sadece psikoloji ve sabır işte işin zor kısmı bu sabır ve psikoloji …. bist 100 hissesinde bunlara bakın size yol gösterecektir ytd

Sayfa 666/925 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •