Sayfa 666/999 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Sınırlarımızı koruyoruz durumunu geçti bu artık...Resmen bataklıktayız ve savaştayız...Vietnam gibi...

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    çinden gelen öğrenci sanki yürüyerek geldi, bir uçak dolusu insanla beraber yolculuk etti..!!
    Ya ben sadece onu kastettim. Anlama kabiliyetiniz baya yüksek teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    DOLARda sıkıntı var...Dünkü BDDK kararı da gösteriyor...Londra swap faizi de...
    Sanırım işi gece 00'a bırakmadılar,borsa çöküşte 117.500-3400 puan ekside,yanlız dolar hala baskıda !!!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu iş başka bir mecraya gidiyor,Allah rahmet eylesin,ama bilmediğimiz bir çok şey var gibi..Türk Askeri böyle pisi pisine ölmemeli,söylenecek daha çok söz var ama öncelikle olay netleşsin...
    Valla bu iş böyle giderse ruslarla papaz oluruz.Bize corona gelirse, bir de bu idlib işi tam kusursuz fırtına gelir.Allah yardımcımız olsun.İşin kötüsü bunun farkında değiliz,ekonomide hala corona işi bize yarar diyen salaklarla,dış politikada da ruslarla kapışmayız bizim işimiz esadla aymazlığı ile gidiyoruz,sanki esad putinden habersiz tuvalete gidebilirmiş gibi.Bu kafalarla işimiz çok ama çok zor.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla bu iş böyle giderse ruslarla papaz oluruz.Bize corona gelirse, bir de bu idlib işi tam kusursuz fırtına gelir.Allah yardımcımız olsun.İşin kötüsü bunun farkında değiliz,ekonomide hala corona işi bize yarar diyen salaklarla,dış politikada da ruslarla kapışmayız bizim işimiz esadla aymazlığı ile gidiyoruz,sanki esad putinden habersiz tuvalete gidebilirmiş gibi.Bu kafalarla işimiz çok ama çok zor.
    Sayın Hakem en azından ağababaları,sizin,benim bildiğim şeyleri aynen biliyor ama hitap edilen kitle maalesef yönlendirilmeye müsait,çok üzücü,rakam olarak geçen o vatan evlatlarının,ana ,baba,eş ve çocukları vardı...

Boğulan, bizim çocuklar maalesef!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem en azından ağababaları,sizin,benim bildiğim şeyleri aynen biliyor ama hitap edilen kitle maalesef yönlendirilmeye müsait,çok üzücü,rakam olarak geçen o vatan evlatlarının,ana ,baba,eş ve çocukları vardı...
    Doğru tabi bizim aklettiğimizi işin içindekiler bilmez mi sn watcher,benimki de laf işte.Biraz da tam da dediğiniz kızgınlıkla yazdım,ölenler insan,bizim insanımız,bu bataklıktan nasıl çıkılacak neden ordayız,planımız ne,bizimkiler ne düşünüyor düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum,biz niye suriyedeyiz aklım ermiyor ki.

İlk saldırıda erdoğan ukraynaya gitti bir sinyal çaktı putine madem öyle al işte der gibi.Bu ruslar bizim gibi değil ki kanları yerde kalmayacak şu bu demiyorlar,ilk rus uçağını indirdiğimizde davutoğlu esti gürledi verdiysem emri ben verdim şu bu,putin sadece bu iş burda kalmaz dedi,sonra ambargolar ,turizmde çöküş,sonunda bizim geri çark etmemizle sonuçlandı iş .Şimdi de esadı kullanıp küt diye bombayı sallıyorlar,bizim aslanlar şehit oluyor,e atan kim sözde esad ,hadi al buyur burdan yak oluyor işte.

Sayfa 666/999 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •