Sayfa 668/899 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7187 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. ayrılma hakkını değerlemede çıkan fiyatlardan yasal olarak belirleme hakkımız yok denildi.

2. baktım şubat ayından sonra da alım yapmışım, o kısmı iade edemeyeceğim eskileri mi iade edeceğim, bir miktar sattım diyelim ilk giren ilk çıkar mantığı ile ilk aldıklarımı mı satmış oldum? yani neresinden baksan sıkıntılı bir süreç..

3. Değerli ortaklar yaklaşık 1 yıldır sodadayım. Güvendiğim için bilançolarını gördüğüm ve temel olarak yatırıma değer bulduğum için yatırımcı oldum. İşin teknik analizi vs erbabları varken bana düşmez diyip hergün düzenli olarak takip etmekle yetindim. Geldiğimiz noktada hep birlikte hareket etmemizin mutlaka netice vereceği kanaatindeyim. Nacizane görüşüm olarak burada işi bilen ortaklar ortak bir metin hazırlayabilirlerse mutlaka gerekli başvuruların süratle ve yoğun bir şekilde yapılacağını düşünüyorum. Göz göre göre hak gasbına kayıtsız kalmamalıyız. Burada havanda su döveceğimize harekete geçmeliyiz diye düşünüyorum

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    baktım şubat ayından sonra da alım yapmışım, o kısmı iade edemeyeceğim eskileri mi iade edeceğim, bir miktar sattım diyelim ilk giren ilk çıkar mantığı ile ilk aldıklarımı mı satmış oldum? yani neresinden baksan sıkıntılı bir süreç..
    Bir satış durumunda 25 şubat tarihinden sonra alınanlar ilk satılıyor.

5. İnşallah bu süreç çok uzamaz. Geçen zaman tamamen bizden gidiyor iş bankası ne kadar süründürürse o kadar çok kağıt toplar. Biz ise SPK Onayını ,Genel Kurulu derken en az üç dört ay daha kendi paramızla rezil oluruz. Aldığım fiyat 6,38 aylarca bekle geri aldığın fiyata adamlara ver .....Temettü nasıl olacak. Mayıs ayında 0.2 kuruş temettüyü aldıktan sonra 6.39 verirsek temettü geçen bu sürede karımız olacak..!!!! Ama ne kar adamlar ölümden tutuyor sıtmaya razı ediyor. Şerefsizler......

6.  Alıntı Originally Posted by kyhnki Yazıyı Oku
    ayrılma hakkını değerlemede çıkan fiyatlardan yasal olarak belirleme hakkımız yok denildi.
    Bizi bağlamaz nisanında söyledi demek daha doğru
    Ayrıcada spk vereceği karara göre yenisen değerleme yada para çıkış durumuna göre birleşmeyi iptale hakkımız var dedi
    Kısaca ben ucuza almak istiyorum ama son söz spk da diyor
    Sanki bu iş mahkemeye gider gibi..

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    İnşallah bu süreç çok uzamaz. Geçen zaman tamamen bizden gidiyor iş bankası ne kadar süründürürse o kadar çok kağıt toplar. Biz ise SPK Onayını ,Genel Kurulu derken en az üç dört ay daha kendi paramızla rezil oluruz. Aldığım fiyat 6,38 aylarca bekle geri aldığın fiyata adamlara ver .....Temettü nasıl olacak. Mayıs ayında 0.2 kuruş temettüyü aldıktan sonra 6.39 verirsek temettü geçen bu sürede karımız olacak..!!!! Ama ne kar adamlar ölümden tutuyor sıtmaya razı ediyor. Şerefsizler......
    bugün verecekleri temettüyü geri alım fiyatından düşeceklerini söylediler.

8. Hem cimere hem SPK ya edevletten sikayetlerimi ilettim. Gorelim bakalım burası muz cumhuriyeti mi?

Sayfa 668/899 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •