Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Mukabil
    Müzekkeresi
    Diye geçen kelimelerin amacı ne olabilir.
    ben bulamadım.ne sence.

2. Vergi verilmemesinin haklı bir sebeplerinin olduğu yargılanmanın tamamlanması için iddia ettikleri konu hakkında bir üst makamdan bilgi talep edildiği izlenimi yarattı bende.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Vergi verilmemesinin haklı bir sebeplerinin olduğu yargılanmanın tamamlanması için iddia ettikleri konu hakkında bir üst makamdan bilgi talep edildiği izlenimi yarattı bende.
    kar elde ediyorsan vergi çıkar .sermaye kadar vergi çıkıyorsa bir şirkete kaç para kar yazmış olması gerek bilançoda ...

4. 25 milyon sermayeli şirketin bu zamana kadar hiç vergi vermemesi ve bu verginin 24 milyon olması manidar neden ve neyi beklediler bu zamana kadar.???. 24 milyon vergi tahakkuk eden bir şirket kurumlar vergisine göre 5 katı gelir elde etmiş olmalı ozaman ya kâr payı dağıtması yada sermayesini artırmalı her şartta kayıtlı sermaye tavanına ulaştığı için kayıtlı sermaye tavanının yükseltmesi ve izahnameyi hazırlayıp ödenmiş sermayesini arttırmalı bu şirketlerden kâr payı beklemek biraz hayalcilik olur diye düşünüyorum.

5. ortalama yüzde 20 kâr ile bu kadar kar elde edip vergi ödemeyen bir şirketin kaç para fatura kesmesi gerek cirosu kaç para olur bak merak ettim şimdi her Halde milyar in üzerinde ticaret yapması gerek diye hayal ediyorum.

6. Neden bilmem yüzde 20 karla çalışmaz herhalde bir okadarda diğer giderleri vardır net yüzde 20 kalmış olarak düşünüyorumda bir okadarda işletme gideri için ciro yapmış olmalı.

7. https://www.halkaarz.net/spk-baskani...agini-duyurdu/

Virüsün aşısını buldular tamam bu iş sıradaki gelsin.

8. Büyük patronda bir kırpırtı var gibi sanki taş üstüne taşlar gelince ne olur ya kule yada kale gün ola hayrola sabır taşları sırada bekliyor.

Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •