Sayfa 67/1024 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gaza gelip .3,94 ten alanin halinide dusunmek lazim 2aylik faizde gitti oda 6 krs yapar ettmi 4 lira kâr a gecmesi icin kim bilir kac ay bekliyecek daha tabi maliyetide yukselicek.
    Valla dolarcılara hava hoş, dolar un yönünün herkes biliyor, tl'deki enflasyonun yönüde belli. Yorum sizin
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. İng turuncu 12.50 yaptı bugün .

Eski hesaplara da 1 temmuza kadar hoşgeldin devam edecek dedi.

2 çeyrek bilançoda müşteri kaçırmak istemiyor sanırım

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Siz yazınca aklıma geldi dün akşam bloomberght izlerken daha doğrusu kanalları zappinglerken alt yazı şeklinde yanlış görmediysem kısa bir süre içinde on bir milyar sıcak para girişi olacağı yazıyordu. her halde doları bu şekilde frenlemek istiyorlar. Ama fed faiz arttırır dolar yükselişini devam ettirirse ki o zaman büyük banklalarda da tl mevduat oranları %12 leri de kısa sürede geçer.
    11 milyar diye dün geçen rakam kobilere verilecek destek TL, yani bir nevi Türk QE si dedikleri şey, yoksa 11 milyar dolar falan geleceğine ilişkin ben hiçbirşey görmedim.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gaza gelip .3,94 ten alanin halinide dusunmek lazim 2aylik faizde gitti oda 6 krs yapar ettmi 4 lira kâr a gecmesi icin kim bilir kac ay bekliyecek daha tabi maliyetide yukselicek.
    1.80'den 3.94'e çıkarken hiç almamışsa, o seviyeden de almasın artık. En azından bir düzeltmeyi beklesin.

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    rxpu üstadın dediği gibi ''yapacak bir şey yok ''

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    burada benim gibi 3,41 den toplamaya başlayanlarda var. 3,94 olduğu gün bir senelik TL getirisini yakalamış olacağım hemde üç ayda. ondan sonra saf kar etmeye başlayacağım. %100 cebimdeki paraya kadar dolardayım. tüm TL harcamalarımı kredi kartından yapıyorum, TL tutmuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    11 milyar diye dün geçen rakam kobilere verilecek destek TL, yani bir nevi Türk QE si dedikleri şey, yoksa 11 milyar dolar falan geleceğine ilişkin ben hiçbirşey görmedim.
    Hakısınız. internetten baktım dediğiniz gbi. Tv kanalını çok hızlı değiştirdiğim için yanlış görmüşüm. O halde tl mevduat oranlarında yükseliş kaçınılmaz olacak.

8. 6 mart vadesi bitiyor.%1.5 tan euro bağlamıştım az bir miktar ykb nuvodan.

Devam edeyim mi yoksa dolara geçip vade mi yapayım?

Güncel dolar oranlarını bilen var mı?Yeni hesap açtırmam gerekecek bir de sadece nuvoda hesabım var.

Ücretsiz,ulaşımı kolay,yüksek faizli bankalar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfa 67/1024 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •