Sayfa 67/491 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 529 - 536 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Sende laf sokulması için herşeyi yapıyorsun harbiden göz altı ve d sınıfını arasındaki farkı bilmiyorsan neden borsada işlem yapıyorsun?

Bi zahmet bist sayfasına gir orda pazarlar ilgili herşey yazıyor.
    Ulan ne seviyesiz insanlar varmış su yibitasin blogunda Bilmiyorum ki öğrenmek için soruyorum ha bilgi paylaşımı yapılmayacaksa bu forumda ne işimiz var.
    Gözaltı pazarını bilmiyorsan borsada neden işlem yapıyormuşum mantığa bakar mısın daha önce sadece A-B grubu hisseler ile ilgilendiğim için olabilir mi acaba

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borsada satışa konu olabilecek,tipe dönüştürmek isteyen toplam 15.68 lot daha yayınlandı,,,,daha ne kadar kaldı acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsada satışa konu olabilecek,tipe dönüştürmek isteyen toplam 15.68 lot daha yayınlandı,,,,daha ne kadar kaldı acaba?

31.12.2017 Faaliyet raporuna göre...merkezi kayıt kuruluşuna kaydedilenler ve henüz kaydı gerçekleşmeyenler(Diğer ortaklar)
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Teşekkür ederim,,sn Radyocu.İkinci bir itibar puanını sistem kabul etmiyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

1 senede ancak %1 kaydettirmişler,,,ne kadar yavaş ilerliyor,,daha 10.000 lot var,,hepsi kaydetse,,aslında patron şirket kapar.

6. Sn. Olimpik forum, Anayasa mahkemesi PÖSİP de işlem gören şirketlerin ana amacı olan yukarıdaki kanunu iptal etmemiş olsaydı,
    Bu senenin sonunda Mkk ya kayıt olanlar olmuş, olmayanların bu hakkı YTM geçecekti...

Dolayısıyla patronda %17 lik MKK ya kayıt olmuş kısım hakkında almak veya almamak yönünde bir karar alabilecekti...

Veya başkaları piyasadan ve YTM elinde bulunanlardan toplaya bilecekti...

AYM iptalinden sonra bu durumlar ortadan kalktı..

MKK ya kayıt konusunda duyarlı olan ortaklar büyük olasılıkla 7 yıllık bu süreçte MKK kayıtını yaptırmıştır..

Geri kalan %10 luk kısmın kayıtları çok daha yavaş ilerler bence...Büyük ihtimal bu kayıt işinden bi haberdardırlar...

Birinin bu işe el atması lazım...

7. Bunların patron bu işlerle uğraşacak adam değildir BENCE....Kottan çıkmak için toplarsa ancak o zaman....Çünki kurumsal firma.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Bunların patron bu işlerle uğraşacak adam değildir BENCE....Kottan çıkmak için toplarsa ancak o zaman....Çünki kurumsal firma.
    Katılıyorum...Tek hamleleri kottan çıkmak üzerine olur, olursa...4 sene önce bu fiyatlardan almıştım...2018 sonunda ne olacaksa olur umuduyla...AYM kanunu iptal edince her şey boşta kaldı...SPK ya bu konuda sitemkar bir dilekçe yazdım...SİP piyasasını oluşturan kanunun iptaliyle ilgili yeni bir düzenleme gerektiği yönünde...Cevap verdiler ama içeriği boş...

Sayfa 67/491 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •