Sayfa 67/131 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 1041 madde; 529 - 536 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kardesim marbas almış

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 282.000 çıvarında işlem olmuş 250 al sat inf. piyasa yapımcısı gülünecek işlem yarin bizim m. hisse satacak bu gün al satlar da yok şimdiden hiç bulaşmıyalım mı diyor.

pasta için teşekürler. MedwiG

4.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    282.000 çıvarında işlem olmuş 250 al sat inf. piyasa yapımcısı gülünecek işlem yarin bizim m. hisse satacak bu gün al satlar da yok şimdiden hiç bulaşmıyalım mı diyor.

pasta içan teşekürler. MedwiG
    Kardesim hosgeldin

5.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    282.000 çıvarında işlem olmuş 250 al sat inf. piyasa yapımcısı gülünecek işlem yarin bizim m. hisse satacak bu gün al satlar da yok şimdiden hiç bulaşmıyalım mı diyor.

pasta için teşekürler. MedwiG
    Kardesim umutlar tükeniyo sen 99 dan almıştı demi yarın satış yapmaları icin hisseyi yükseltmeleri lazım yoksa kimse almaz maktk hissesindede buna benzer bir islem olmus

6. iyi akşamlar cerensu60 yeni geldim. cocugun köpegi var gezdirmeye alıştırdık günde 2 posta geziyor dünya sanki onun balkondan bahceye bakınca gözumun içine bakıyor hissede hayır yok bizde hayvana hayırlı iş yapalım diyoruz

7. evet 0.99 aldım bu gün de 3.000 yakın çogu 94. 500 küsürde 93 aldım.

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    iyi akşamlar cerensu60 yeni geldim. cocugun köpegi var gezdirmeye alıştırdık günde 2 posta geziyor dünya sanki onun balkondan bahceye bakınca gözumun içine bakıyor hissede hayır yok bizde hayvana hayırlı iş yapalım diyoruz
    İyi aksamlar kardesim inan en güzelini yapmışsın bu dirit beni mahvetti zarar cok halada düşme peşinde yarın ne olur sence biliyorsun satış var

Sayfa 67/131 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •