Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Viop-XX

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Dow dax dünkü yüzde 3-4 düşüşten sonra sabah yeşillenmiş olmasını bekliyordum ama hala kırmızılar.
    ABD'de vadeli kontratlar yeni vadeye geçti ise durum değişir.
    ABD palasının vereceği lolipoplara kanmayın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    ABD'de vadeli kontratlar yeni vadeye geçti ise durum değişir.
    ABD palasının vewreceği lolipoplara kanmayın...
    Borsalar düzeltmeye gidecekse shorttakileri dökmek adına arada bi yeşillenerek acaba dedirtmeleri gerekir o yüzden dedim. Topikte 116 bine kadar short tarafında pes ettim diyen çıkmamıştı 116 binde pes ettim diyenleri görünce düşüş başlıyor dedik... ytd

Dün bankalar ekstra fazla düştü. Bugün sabah açılış tepkisi için yüzde bire yakın alan bıraktılar. Mesela akbank açılışta 5,99-6 tepkisi verip 5.91 e doğru gelebilir gibi bi düşüncem vardı. Tersi durumda da 5.91 açılıp 5,99 a doğru tepki vermesi düşüncesine gireceğim Ytd
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Açığa satış aynısı değil kardeşim süreç senin komşudan altın alıp parasını kullanıp tekrar altın alıp komşuna iade etmen gibi işliyor ama FARK VAR kardeşim FARK VAR.Sen komşudan altını alıyorsun kabul ama karşılıklı bir izin var , bir dostluk var muhabbet var.Komşun sana güvenerek 1 tane küçük altın verebilir sende 3-5 gün sonra geri iade edebilirsin ama şunu komşundan isteyemessin ve alamasında bana bi 500 bin tl verde önümüzdeki ay geri iade edeyim.Böyle bir şey istediğinde bir şapırt ve nah sana sesi duyarsın.Sen adamın haberi olmadan rızası olmadan 500 bin tl lik hissesini haberi olmadan , gönül rızası olmadan al sat yerine koy kimse böyle bir şeye izin vermez , benim sırtımdan bedavaya zengin ol , bana zırnık faydası yok niye kullandırayım ki hissemi , para verip almışım , şunu yap kredi çek kullan , bir çok finans kurumu kredi kullandırıyor , aynen faizinide yapıştırıyor.her hizmetin bedeli olur.Yani sen adamın haberi olmadan garajına girmiş arabasını almışsın satmışsın tekrar geri almış garaja tekrar geri koymuşsun arabada kullanma yok hasar yok ama ortada hırsızlık var.Sonuç açığa satış gizli yapılan hırsızlıktır.Nasrettin hoca kural koymuş önce parayı verecen , sonra düdüğü çalacan.Laf cambazlığı yapıp yanlış algılar oluşturmayalım.Benim haberim olmadan benim hissemi alıp satamassın , niye izin vereyim ki , karadenizde babamın uşağımısın derler.Oh ne güzel benim hisseleri alıp satacak zengin olacak bana ne verecek ??????? al sana NANİK
    Senin haberin olmadan kimse senin hisseni alıp satamaz !!!

Kaldıki Açığa satışçı için hisse bulmak sorun değil nede olsa parasıyla kardeşim

Sizin hisse kiraladığından haberiniz yok sanırım ?

Hisse kiralamadan faiz geliri elde edildiği vs

4. mesela dow 18,000 olursa biz kaç oluruz yani mesela diyorum.

pala bu vadedede bamya yiceksin. Küresel gelişmeleri okumayı öğrenmen lazım.

anladığım açığa satış yeniden getirilecek. Fakat piyasa yapıcılar ve pala ve devlet gırtlak longta yakalandı.

Full maldalar ne yapacaklarını bilmiyorlar.

5. Bu düşüşe inandım mı? Hiç inanmadım.
    Buraya kadar gelmişken Bist100 121.500 göstermeden dönmemeli.
    Shortçular henüz patlamadı, boğaların bu kadar emek ve azmi boşa değil
    Madene iki kazma daha vursa elmasa ulaşacak. burada bırakmamalı...

6.  Alıntı Originally Posted by eşkiya Yazıyı Oku
    Hiç ölmeyecek gibi yaşıyor...

133689....

U100 114448
    U30 132590 Aktifler

U100 de 110000 yanınca yeni değerlendirme yapalım...
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

Ohaaa. Boyle obo olur mu
    https://invst.ly/r8rqx

8. pala o kadar çok çıkarttınki artık düş düş düş düş düş düş bitmez yol... tepeyi işaretlediğimize göre geri alım seviyelerine bakabiliriz artık. ne demişti ramiz dayı yapacak bişey kalmadığında hiçbişey yapamamak en doğrusu.

Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •