Sayfa 670/1968 İlkİlk ... 17057062066066866967067167268072077011701670 ... SonSon
Arama sonucu : 15742 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. TRT World
    @trtworld
    "We don't want you here. Go back to India."

A Mexican-American woman has been arrested for racist attack on a group of Indian women in the US state of Texas.
    https://mobile.twitter.com/trtworld/...18092332666880

Linkte video var. Abbowww...Yurtdışına giderim, hayatımı kurtarırım diyen iyi izlesin.
    Nuh tufaninin hemen oncesindeyiz...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. ABD'den küstah Türkiye açıklaması❗️

▪️"ABD, Türkiye'de ifade özgürlüğünü kısıtlamak için kullanılan adli taciz biçimlerinden endişe duymaktadır."
    ▪️"Türkiye'yi ifade özgürlüğüne saygı duymaya ve güvence altına almaya çağırıyoruz."

3. ABD | Senatör Menendez:

"Türkiye, Doğu Akdeniz için en büyük tehdittir!"

4. MSB kaynakları: Ege ve Doğu Akdeniz’de görev uçuşu gerçekleştiren Türk savaş uçaklarına Yunanistan’a ait S-300 Hava Savunma Sistemi tarafından radar kilidi atıldı.
    Yunanistan’ın Girit’te konuşlu S-300’lerinin pasif olduğunu düşünülüyordu ancak uzun yıllar sonra hala aktif oldukları da ortaya çıkmış oldu.

5. Dahi Bilal 🐬
    @DahiOglan
    İhraç Yargıtay Hakimi: “Adalet Bakanı Bekir Bozdağ beni aradı. Makamına gittim. Yanında Müsteşar Birol Erdem’de vardı. Bozdağ, bana ‘telefonuna şu programı indir’ dedi. Ben de Bylock'u Bakanın makamında indirdim. Bylock'tan hem Bozdağ hem de Erdem ile defalarca görüştüm”.
    Dahi Bilal 🐬
    @DahiOglan
    ·
    11s
    @DahiOglan
    adlı kişiye yanıt olarak
    Bekir Bozdağ beni engellemiş, bu tweeti kendisine ulaştırın bi zahmet.
    Gökşen Turan
    @Gksn27Trn04
    ·
    11s
    @DahiOglan
    adlı kişiye yanıt olarak
    @bybekirbozdag
    bu doğru mu? Açıklama bekliyoruz.

6. Bembeyaz hali kan oldu. Bihter mezara girdi. Firdevs yamuldu, Nihal timarhanede, Behlül avare.

Eee Ednan'a ne oldu be ya?

7. Metin KÜLÜNK
    @mkulunk
    ·
    4s
    Müslümanları bekleyen en büyük tehlike:Konfor ve rahatı uğruna değerler sisteminin erozyonu hatta yok oluşu karşısında ki duyarsızlık.
    "Günah işleme özgürlüğü" diye bir şey hatırladım. Ayrıca Sedat Peker'in ifşaatlarında ismi geçmişti.

8. . Wick
    @Lord_JWick
    ·
    36d
    Bu topraklar kurtarıcı değil, gökten ve yer altından gelecek felaketleri bekliyor.

100 yıl önce olduğu gibi kurtarıcı beklemeyin.

Sayfa 670/1968 İlkİlk ... 17057062066066866967067167268072077011701670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •