Sayfa 671/865 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6919 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Küresel krizlere veya jeopolitik problemlere karşı kırılgan olan borsamızdaki her hisse (spek hisseleri dışında) korumasız ve karşı durmaları güç. Ama bunlar gelip geçici olduğu ve bu aralar olduğu gibi sık sık olmadığı sürece bakılacak olan yegane şey şirketin temel dinamikleri ve en başta bilançosu. Anlatmak istediğim eninde sonunda dönüp dolaşıp bakmamız gereken teknik göstergeleri önemsiyorum ve bilançonun iyi gelmesi önemli. Yoksa borsaya yatırım yapmanın iddaa oynamaktan pek farkı kalmaz.

2. Sanirim Tavukculuk sektoru krizde ;

Gecen gun sabah veya hurriyet adliye haberlerinden sorumlu gazetecinin twittterda yorumunu okudum

Keskinoglunun OSB elektririgini kesmis , civcivler olecekmis araya birileri girmis tekrar acmislar

Banvit bu tur haberlerden etkileniyor olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Sanirim Tavukculuk sektoru krizde ;

Gecen gun sabah veya hurriyet adliye haberlerinden sorumlu gazetecinin twittterda yorumunu okudum

Keskinoglunun OSB elektririgini kesmis , civcivler olecekmis araya birileri girmis tekrar acmislar

Banvit bu tur haberlerden etkileniyor olabilir
    Bakış açısı yanlış. Keskinoğlunun sıkıntıda olduğu malum. Keskinoğlu banvitin pazardaki önemli bir rakibi olduğu için bu tür haberlerin olumlu etkilemesi beklenir. Ama banvit bu beklenen bilanço gelmedi. Son çeyreği 10 altında karşılarsa sürpriz olmaz arada alışıldık tepkilerini de izlemek lazım.

Yüksek maliyetli arkadaşların Allah yardımcısı olsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bakış açısı yanlış. Keskinoğlunun sıkıntıda olduğu malum. Keskinoğlu banvitin pazardaki önemli bir rakibi olduğu için bu tür haberlerin olumlu etkilemesi beklenir. Ama banvit bu beklenen bilanço gelmedi. Son çeyreği 10 altında karşılarsa sürpriz olmaz arada alışıldık tepkilerini de izlemek lazım.

Yüksek maliyetli arkadaşların Allah yardımcısı olsun..

Katılıyorum ve şunu ekliyorum. İnsanlar neden bir başka hisse değil de Banvit alsın? Bu soruya cevap alınabiliyorsa o zaman herşey daha iyi olur. Aksi halde talep yetersizliğinden daha aşağılar da mümkün.

5. Banvit ile ilgili bir haber-söylenti dolaşıyor. Satış falan nedir acaba?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by western222 Yazıyı Oku
    Banvit ile ilgili bir haber-söylenti dolaşıyor. Satış falan nedir acaba?

Bu haber ve söylenti nerelerde olmuş? Örneğin haber nerede? Söylentiyi kimler dillendirmiş? Biz sizden duyduk. Varsa kaynak paylaşın biz de bilgilenelim.

Stefan Zweig

7. Banvit bu ara yemek tarifi vermekle meşgul..

Stefan Zweig

8.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bu haber ve söylenti nerelerde olmuş? Örneğin haber nerede? Söylentiyi kimler dillendirmiş? Biz sizden duyduk. Varsa kaynak paylaşın biz de bilgilenelim.

Maalesef kaynak yok. Sadece forum sayfalarında söylenti. Ytd

Sayfa 671/865 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •