Onemli Gunler Banner
Sayfa 672/1043 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Herkese selam Bayadır foruma girmiyordum.. Almış yürümüş sayın çeliğin sayfası..
    Vakti zamanında 2000 sayfa geriden tabi ki okuyamadım ama yorumları mı gördüm..şubat ayına denk geliyor..
    Yıldız pazar ve ana pazar şirket hikayeleri iyi olan hisseleri karlılığı arttığı sürece ki şu zamanda zor ama oluşan trendlere haftalık bazda tutundu iseniz.. Korkmayın..
    Bende hala anele frigo ERBOS flap ieyho merko(benim küçük tatgd) yatas yunsa ve avtur prkab ve megap gibi hisselerden portföy yapıp çıkmıştım..bunların hepsini kendimce takip etmek için tradeingwiev de paylaşıp izledim sabrettim diyebilirim..
    Kısa vadeli katmer netas karel naten hareketlerine de katıldım..
    Diyeceğim şu..
    Eski borsa anlayışında bir günde 57 hisse tavan gitmez yıllık baz da hikayesi olan ve tavana giden hisse sayısı 15 i geçmez analizler orta vade anlayışı 1 2 yıl uzun vade 5 yıl yapılırdı.. Kısa vade ilk bir yıl gibi düşünülür idi.. Şimdi geldiğimiz nokta öyle değil..
    Siz siz olun gene de temkinli olun..
    Karın her şekli güzeldir.. Nasıl kazandığınızın bir önemi yoktur.. Yeter ki kazanın..
    Bu zamana kadar bu portföy de etkisi olan sayın çeliğe teşekkürlerimi sunuyorum..
    Trade işinden ziyade al yat kafası kazandırmış burada ki çoğu kişiye.
    Buna çok sevindim..
    O yüzden unutmayın her şirketin her hissenin günü gelir..
    Bknz flap Bknz vangd baknz beyaz..
    Ömür de de corona gibi kriz fırsatları çok az gelir..
    Bunları değerlendirmektir asıl mesele..
    Ana portföy sasa ve 5.5 yılı geçti..
    Diyeceğim o ki yatırım kafasında şirket işleri yolunda ise ve ucuz aldığınızı hissediyorsanız al yat tarzında bakın.
    . Selam ve dua ile..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ediyorum kardeşim paylaşımın için

2. Hayırlı cumalar herkese. Endeks yükselen kanalın alt desteği 1.198 altında ve önemli olan 1190 ler civarına dek sarkabilir ama buraların altında bir kapanış hoş olmaz ve düşen trend çizgimiz 1.184 seviyesini takip etmek lazım. Bu durumda yükseliş öncesi onay almış olur.1198 üzeri 1202 ve 1215 dirençleri mevcut. Bakalım haftayı nasıl kapatacak.
    Bu arada AFYON çok baskılanıyor ama çaresi yok zamanı yakındır diye sesli düşünüyorum. Ytd.
    Son düzenleme : esma; 23-10-2020 saat: 10:54.

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Herkese selam Bayadır foruma girmiyordum.. Almış yürümüş sayın çeliğin sayfası..
    Vakti zamanında 2000 sayfa geriden tabi ki okuyamadım ama yorumları mı gördüm..şubat ayına denk geliyor..
    Yıldız pazar ve ana pazar şirket hikayeleri iyi olan hisseleri karlılığı arttığı sürece ki şu zamanda zor ama oluşan trendlere haftalık bazda tutundu iseniz.. Korkmayın..
    Bende hala anele frigo ERBOS flap ieyho merko(benim küçük tatgd) yatas yunsa ve avtur prkab ve megap gibi hisselerden portföy yapıp çıkmıştım..bunların hepsini kendimce takip etmek için tradeingwiev de paylaşıp izledim sabrettim diyebilirim..
    Kısa vadeli katmer netas karel naten hareketlerine de katıldım..
    Diyeceğim şu..
    Eski borsa anlayışında bir günde 57 hisse tavan gitmez yıllık baz da hikayesi olan ve tavana giden hisse sayısı 15 i geçmez analizler orta vade anlayışı 1 2 yıl uzun vade 5 yıl yapılırdı.. Kısa vade ilk bir yıl gibi düşünülür idi.. Şimdi geldiğimiz nokta öyle değil..
    Siz siz olun gene de temkinli olun..
    Karın her şekli güzeldir.. Nasıl kazandığınızın bir önemi yoktur.. Yeter ki kazanın..
    Bu zamana kadar bu portföy de etkisi olan sayın çeliğe teşekkürlerimi sunuyorum..
    Trade işinden ziyade al yat kafası kazandırmış burada ki çoğu kişiye.
    Buna çok sevindim..
    O yüzden unutmayın her şirketin her hissenin günü gelir..
    Bknz flap Bknz vangd baknz beyaz..
    Ömür de de corona gibi kriz fırsatları çok az gelir..
    Bunları değerlendirmektir asıl mesele..
    Ana portföy sasa ve 5.5 yılı geçti..
    Diyeceğim o ki yatırım kafasında şirket işleri yolunda ise ve ucuz aldığınızı hissediyorsanız al yat tarzında bakın.
    . Selam ve dua ile..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tesekkürler kardeşim

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar herkese. Endeks yükselen kanalın alt desteği 1.198 altında ve önemli olan 1190 ler civarına dek sarkabilir ama buraların altında bir kapanış hoş olmaz ve düşen trend çizgimiz 1.184 seviyesini takip etmek lazım. Bu durumda yükseliş öncesi onay almış olur.1198 üzeri 1202 ve 1215 dirençleri mevcut. Bakalım haftayı nasıl kapatacak.
    Bu arada AFYON çok baskılanıyor ama çaresi yok zamanı yakındır diye sesli düşünüyorum. Ytd.
    tesşekkürler esma

5. MTRYO 2.70 uzerinde kalmalı

6. endeks 1190 üzeri kaldıkça 1260 hedefini korur diye düşünüyorum.HİSSELER TOPARLANIR PANİKLE HAREKET ETMEMEK GEREKİR.YTD.
    Son düzenleme : esma; 23-10-2020 saat: 12:36.

7. Afyon 4,70 üzeri kalırsa güzelleşir

8. GEDİK Takibimde izliyorum.

Sayfa 672/1043 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •