Sayfa 672/1002 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Dmax’te adam honda s2000’i aldı tamir etti

7000 pound’a sattı.

Aynı araba tr’de 50.000-75.000 pound.
    porşu 20 bine alıp 26 ya satmıştı.

tabi motor silindirlerini yeniledi vs.

vay anasını dışarıda honda ile porj 3 kat yaklaşık.

burada 10 falan vardır ozaman. fark

ne geçiriyorlar be...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

.
    Halkıyla iç içe olmayı kendine vazife edinmiş olan, halk adamı Reha GAYA markette.

Çayından şekerine, çiçek yağından cigarasına, salçasından pırasasasına, zeytininden hurmasına, kolasından domatesine kadar bir evin ehteyacı olan her bir b.ku aldım, toplamda hepsi 1.024 gayme tuttu.

Buradaki vatan hayini gomünistlerin dediği gibi, markete bir giriyorum vay efendim 3 bin gaymeyle yok efendim 5 bin gaymeylen çıkamıyorum.

Bunların hiç birinin aslı astarı yok bölücü terörist uydurması hepsi, Reyisimizin verdiği 10 bin gaymeyle her şey alınır, artan parayla fındık kırmaya bile gider emekli.
    Ben markete girdim sular dahil 2 tane en büyük market arabası tepeleme dolu öıkyorum. Salamundan peynirine makarsasından sütüne deterjanından peçetesine kağıt havlusuna kadar. Şu senin dediklerin ve gösterdiklerindwn bir ailenin dişinin kovuğuna girecek ayçicek yağı ve çaydan başka 1 haftadan fazla sayanacak şey yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    bende var o aletten. Ama su yorumu anlamadim. Suyun iletkenligi uzerinden olcmek ne demek? Suyun icindeki partikullerin sayisi ile iletkenlik arasindaki baglanti nedir?

Bendeki cubuk gibi ve bardagin icindeki suya daldirinca PPM sayisini veriyor 50 uzeri cikarsa filtreyi degistiriyorum
    Ahmet abinin elindeki çubuk dediği şey tds metre ve ppm değerini veriyor. Ph metrede 50 değeri ben görmedim çok üst düzey bir alet olabilir varsa deneylerde araştırmalarda kullanılan. Varsa diyorum. Ahmet abinin elindeki tds metre.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben markete girdim sular dahil 2 tane en büyük market arabası tepeleme dolu öıkyorum. Salamundan peynirine makarsasından sütüne deterjanından peçetesine kağıt havlusuna kadar. Şu senin dediklerin ve gösterdiklerindwn bir ailenin dişinin kovuğuna girecek ayçicek yağı ve çaydan başka 1 haftadan fazla sayanacak şey yok
    Seninle Reha abi aynımı. Sen gençsin Reha başkan senden daha genç olunca gramla taneyle yiyor cm le mıçıyor. Bizde aynı sistemi uyguluyoruz. Parana mayışına göre yiyio içiyoruz. Reha başkan senin gibi 10 bjn lik alışveriş yapsa arabaya benzini faturaları rakıya parayı nereden bulacak. Fakirin halinden zengin ne anlar. Emekli ol da bizim safa gel devrim yapalım.

5. Ben yokken bayağı forum karışmış. İki ayrı siparişim var biri TDs metre ki partikül sayısını ölçüyor. Diğeri pH kağıdı. Bu iki işi birlikte yapan ölçen cihazlarda var ama ben şimdilik böyle yapayım dedim.
    Saf su yalıtkandır iletken olması için içinde çözünmüş mineral olması gerekir işte bu TDS metre bu iletkenlik üzerinden saflığı belirliyor.
    Suyun asidik mi bazik mi olduğu ise tabii içinde bulunan çözünmüş maddelere bağlı olmakla birlikte ayrı bir konu bu nedenle pH ayrı ölçülmeli bazik sular daha yararlı tezi var yani pH ı 7 den büyük olanlar bazik. Küçük olanlar asidik.
    Ayasofya kardeşim sağolsun beni ayrıca bilgilendirdi TDS metre zaten onda varmış.
    Olay budur. Sevgiler saygılar selamlar.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başkan küçükken, çok aç kalmış galiba?

Az bekle sen.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkan küçükken, çok aç kalmış galiba?

Az bekle sen.
    Adamın kendi küçük evde delikanlı adam var. Delikanlı adamın yediği evlenecek üstelik. Seninle aynı mı. Delikanlıya enerji lazım ful tabanca çalışıyor. Bizim ki gibi bozuk tabanca ile gezmiyor delikanlı.

Sayfa 672/1002 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •