Sayfa 677/1001 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. tefas sitesinde 2 gündür fonları inceliyorum. Direkt döviz odaklı olan fonlar genelde özel fon olup, nitelikli yatırımcı girebiliyor. Diğerleri ise çok garip grafikler çizmiş. Özellikle eurobond fonlarını çözemedim.

800 liralık don giyemesek de bize uyacak don ( fon ) lazım. Yoksa açıkta gezdirecekler bizi...... Fon başlığında webster ve ekürisi jmk vardı, onlarda ekibi dağıtmış gibi.

Ayhan başkan bu fon işine nasıl bakıyorsunuz ?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    tefas sitesinde 2 gündür fonları inceliyorum. Direkt döviz odaklı olan fonlar genelde özel fon olup, nitelikli yatırımcı girebiliyor. Diğerleri ise çok garip grafikler çizmiş. Özellikle eurobond fonlarını çözemedim.

800 liralık don giyemesek de bize uyacak don ( fon ) lazım. Yoksa açıkta gezdirecekler bizi...... Fon başlığında webster ve ekürisi jmk vardı, onlarda ekibi dağıtmış gibi.

Ayhan başkan bu fon işine nasıl bakıyorsunuz ?
    jmk nin eskiden bayan olduğu ve artık erkek olarak dolandığı ortaya çıkınca kayboldu buralardan
    gelirse bi sorun ameliyat kaça patlamış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Buranın müdavimi Eski julia hanımefendi şimdinin camoka imiş nick değişince cinsiyette değişiyor demek ki vay be işler .

Birde LGBT yasak derler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeni mi anladın
    Yok biri fal gönderdi de

Yeskilerden birinin sırrını deşifre edeceksin diye ilk o geldi aklıma yazayım dedim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vay AMK denir...

Bir kaç kişi dışında kimsenin jeton düşmemiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Döviz sepeti 8 tl 'yi geçti
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bir kaç kişi dışında kimsenin jeton düşmemiş
    Jeton düştü düşmesine de, ben lgbt olarak biliyorum. Bir de kendine '' emmi '' diye hitap edilmesini seviyordu. belki emmi olmaya özeniyordu.....

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    jmk nin eskiden bayan olduğu ve artık erkek olarak dolandığı ortaya çıkınca kayboldu buralardan
    gelirse bi sorun ameliyat kaça patlamış
    Kim ifşa etti

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Jeton düştü düşmesine de, ben lgbt olarak biliyorum. Bir de kendine '' emmi '' diye hitap edilmesini seviyordu. belki emmi olmaya özeniyordu.....
    bir laf vardır insanlar genellikle kendilerinin eksik yönlerini aslında varmış gibi abartarak anlatırlar derler ya
    mesela adam hırsızdır ama hep dürüstlikten dem vurur
    adam korkaktır ama hep askerde gençlikte çok büyük cesaret gerektiren işleri yapmış gibi anlatırlar ya
    bu hanımefendide hep kendinde olmayan şeyler üzerine espiriler yapıyordu
    dal. aşşşak bel altı espriler videoalr resimler koyardı hatta bir iki kez de ceza aldı diye hatırlıyorum
    oda kendinde olmayan eksik olan şeyleri yazarak varmış gibi anlatıyordu

Kim ifşa etti

sen daha iyi biliyon

Sayfa 677/1001 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •