Sayfa 68/921 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 537 - 544 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Tspor başkanı trtspor'da canlı yayında. An itibariyle...

Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Tspor başkanı trtspor'da canlı yayında. An itibariyle...
    Ben yeni açtım bende bilgilendirecektim. Program başlayalı çok olmuş. Önemli bir konu konuşuldu mu?

3.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Ben yeni açtım bende bilgilendirecektim. Program başlayalı çok olmuş. Önemli bir konu konuşuldu mu?
    Bariz sekilde gordugum.. taraftar olanlarin gazinin alındığı yatırımcı olanların ise sasirmadigi program oldu... Sunucu gs den şampiyon olamazsa zor durumda kalacağından yani gelir azalacagindan vs vs bahsetti tspor ün gelir artırıcı hamlesi olacak mi şampiyonluk olmazsa diye acik açık tam istediğimiz soru.. bizim ki allah'tan grip aşısı yararlı mi değil mi diye yorum yapmadı 😊 USTA bu işlerde harbi USTA .. adam öyle kaçamak cevap verdi ki soru neydi unutturdu ve kısacası dağ yine fare doğurdu.. bilinçli yapmıyorsa hiçbirşey bilmiyorum.. var bi plan ama be mübarek 2 yıldır hep mi plan proje bir yol verde herkes nasiplensin.. 2. Yari sportif olarak güzel olur ınş. Hisseye yansir da bekleyenler için gelir o güzel günler... herkesin bir derdi var durur içerisinde misali kimi araba yenileyecektir kimi ev alacaktır kimi de zarar i kurtardı mi kaçacaktır da ahh USTA ahhh.. yeter bu kadar ah aldigin.... zıya yine aldı gazimizi 😊 reklamları bile izletti 😊 .... özeti dağ fare doğurdu....

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

4.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Bariz sekilde gordugum.. taraftar olanlarin gazinin alındığı yatırımcı olanların ise sasirmadigi program oldu... Sunucu gs den şampiyon olamazsa zor durumda kalacağından yani gelir azalacagindan vs vs bahsetti tspor ün gelir artırıcı hamlesi olacak mi şampiyonluk olmazsa diye acik açık tam istediğimiz soru.. bizim ki allah'tan grip aşısı yararlı mi değil mi diye yorum yapmadı 😊 USTA bu işlerde harbi USTA .. adam öyle kaçamak cevap verdi ki soru neydi unutturdu ve kısacası dağ yine fare doğurdu.. bilinçli yapmıyorsa hiçbirşey bilmiyorum.. var bi plan ama be mübarek 2 yıldır hep mi plan proje bir yol verde herkes nasiplensin.. 2. Yari sportif olarak güzel olur ınş. Hisseye yansir da bekleyenler için gelir o güzel günler... herkesin bir derdi var durur içerisinde misali kimi araba yenileyecektir kimi ev alacaktır kimi de zarar i kurtardı mi kaçacaktır da ahh USTA ahhh.. yeter bu kadar ah aldigin.... zıya yine aldı gazimizi 😊 reklamları bile izletti 😊 .... özeti dağ fare doğurdu....

Hafta sonu yönetime bazi tekliflerim olacak dedi, hele bakalim

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yusuf ile abdulkadiri her hafta izliyenler var dedi bunuda gozden kacirmayin bu cocuklar gidici zor tutar trabzonspor bu cocuklari her hafta aileleriyle gorusuyorum diyor cunku cilgin teklifler geliyor cocuklara devre arasi trensfer sezonu haberlerle dolu ts icin ytddddddddd city bu isi bitirir paranin gucu zaten bir iki sene kralik tekrar ts de oynicak yusuf ama para ts kasasina cil cil nakit nakit gircek

6. Bence baskan 20 milyon paund a yok diyemez sonucta ts ye geri kiralancak bu is devre arasi biter adamlar her haffa izliyorlar bu haftaki golu zaren 2 milyon paund zamladi fiati direkten donen vurusuda bonusu oldu ytdddddddd

7.  Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Hafta sonu yönetime bazi tekliflerim olacak dedi, hele bakalim

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    70 milyon tl den bahsetmedi 😊 haftasonunu sakladı kendini... şu azeri gardaşlarimiza bir slm çaksa fena olmayacak 😉

8. İyi akşamlar sayın forum üyeleri.spkek senin akşamın zaten zehir zıkkım...nasıl hissettin kendini ?canını acıtmışımdır umuyorum.ama hiç bitmeyecek bir dert aldın şeker şey seni...hani yazıyordunuz ya"biz istemeden inmez kalkmaz ıvır zıvır"bakın mako yine yazıyor ister indirin kaldırın ister kaldırın indirin her şartta eğecem...şimdi bir kaç gündür forumda yine bir hareketlenme maşallah bi piyasa vs.bu tahtada curcunaya gerek yok adam/lar net olarak indirir kaldırırız ve benzeri ifadeleri epeyce bilinen memleketin mühim borsa forumlarından biri olan hissenete ulu orta yazabilecek kadar da cürretkarlar.bende yıllardır öpülen bi kardeşiniz olarak bir kez daha yazayım istedim çünkü burayı bu spkek okuyor.şimdi,bu spkek bana göre yeni keriz bulmalı çünkü misal eski keriz ben her şartta kitlerim kitlşyorum kitleyecem.yani eskiler olmaz olmuyor besbelli.şimdi yeni taze enayi lazım neden?çünkü face ıvır zıvır o ona bu ona aşçı şöför bahçıvan derken o işte nanaya bağladı.tek umudu yeni taze kaz...baş ağrıtmayım eğerki her şartta kitleme kabiliyetiniz var ise bu tahtada zarar görmezsiniz yıllarca esir olmazsınız.eğerki bu her şart haricinde iseniz bilinki size kitleyecektir.peki bu kadar yeter spotumu yapmadan sorayım birde la spkek dikkat ettin mi bu gün sormadım hissettin mi diye neden?çünkü artık hissettiğini görüyorum.gelelim spota,yapabilşrsin spkek başarabilirsin eğilebilirsin spkek.hadi şimdi git düşün taşın kurdeşen dök

Sayfa 68/921 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •