Sayfa 68/108 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 860 madde; 537 - 544 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Çok pahalı,zaten pahalı arz edildi,bir de satan satana......
    tamam dediğiniz doğru ama ucuz halka arz diye bir olay yok ki, qua granit bundan daha pahalı arz oldu, geldiği yeri görüyoruz, matriks çok daha pahalı arz oldu onun da geldiği yer belli, tabiki pahalı yatırım yaparak riske giren biziz ama hisseye güvenim var ama hissenin hareketi gerçekten hiç güven vermiyor, yine de elim satmaya gitmiyor toparlayana da kadar taşıyacağım.

2. halka arz iskontosuz fiyatı 11.20 yada 11.30 du buraları gördü
    şimdiki hedef neresi acaba

3. yarından itibaren bürüt takas cezası geldi hisseye artık düşürmek için yeni bir bahaneleri oldu herhalde tabanı görür artık

4. %20 halka arz iskontosuyla arz edilmiş. O da kabaca 10 liralar yapıyor. Bugün 11.00 den girdim. Glyho’da çok üzüldüm. Belki bunda biraz yüzümüz güler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ama kimse çıkmasın geçen haftalarda endeks düşse bile tavan serisi gidiyordu bist endekste toparlıyor şuanda hayırlısı ytd

6.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    %20 halka arz iskontosuyla arz edilmiş. O da kabaca 10 liralar yapıyor. Bugün 11.00 den girdim. Glyho’da çok üzüldüm. Belki bunda biraz yüzümüz güler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çatı altı şirkete hoş geldin.

7.  Alıntı Originally Posted by Hüseyin Çınar Yazıyı Oku
    yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ama kimse çıkmasın geçen haftalarda endeks düşse bile tavan serisi gidiyordu bist endekste toparlıyor şuanda hayırlısı ytd
    bundan önceki halka arzlarda hiç olmayan bir şey gördük, ilk tavan bozmasında yerle yeksan oldu, bundan önceki halka arz furyasındaki gibi toparlarsa 16-18 bandına çıkması 50-60 günden önce zor görünüyor, ama umarım ben yanılırım ve hepimiz karlı çıkarız. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by letkom Yazıyı Oku
    bundan önceki halka arzlarda hiç olmayan bir şey gördük, ilk tavan bozmasında yerle yeksan oldu, bundan önceki halka arz furyasındaki gibi toparlarsa 16-18 bandına çıkması 50-60 günden önce zor görünüyor, ama umarım ben yanılırım ve hepimiz karlı çıkarız. YTD.
    dediğiniz rakamlar % 50-65 e tekabül ediyor......az mı? o kadar prim vereceğini bilsem tüm portföyümle girer ve gerekirse 100 gün beklerim.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 68/108 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •