Sayfa 680/1024 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Aslında en acınacak olan kesim Tl mevduatçılardır. 16 yıl boyunca hak etmedikleri, layık olmadıkları yaşamı süren ve bunu Tl cilerin düşük, enflasyon altı faizle soyulduğu tasarruflarla yapanlar ile yemeyip yedirmeyen tasarruf sahibi Tl cilerin aynı şekilde zarar görmesine yanarım, bir haksızlık varsa budur işte ...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    benim eski nickimi kullaniyorsun,forum resetlenince uyaniklik yapip benden önce üye olup nikimi calmisin haberin yok.bu yaptigin cok yanlış
    hirsizliga girer
    ne hırsızlığı kimin neyin olduğunu bilmeden aldım. yeni üye olduğumda seç dediler bunu seçtim. suç benim mi. yazık yazık hırsızlığa girermiş.... yanlışı ben yapmadım kusura bakma.

3. Azıcık basiret kardesim TL mevduat uzun vadede her zaman doları patakute dövmüştür...bak şuraya da şunu bırakayım okursunuz ogrenirsiniz.. http://www.mrmilyoner.com/uzun-vaded...i-mi-dolar-mi/
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aslında en acınacak olan kesim Tl mevduatçılardır. 16 yıl boyunca hak etmedikleri, layık olmadıkları yaşamı süren ve bunu Tl cilerin düşük, enflasyon altı faizle soyulduğu tasarruflarla yapanlar ile yemeyip yedirmeyen tasarruf sahibi Tl cilerin aynı şekilde zarar görmesine yanarım, bir haksızlık varsa budur işte ...
    Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by REİS Yazıyı Oku
    ne hırsızlığı kimin neyin olduğunu bilmeden aldım. yeni üye olduğumda seç dediler bunu seçtim. suç benim mi. yazık yazık hırsızlığa girermiş.... yanlışı ben yapmadım kusura bakma.

memlekette reisliğe talip olan ne kadar insan varmış, bir hikmeti var herhalde..?

5.  Alıntı Originally Posted by REİS Yazıyı Oku
    kasıt yoksa sikinti yok öyleyse gule gule kullan ,nickinin hakkini ver,eskiden efsaneydi o nick

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    10 larca seçim kaybeden muhalefetin hiç suçu yok değil mi.akp seçmeni değilim ama akp yi bu duruma getiren muhafettir.
    Hahaha bu da sıvama boyutuna geçiş sanırım.

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Azıcık basiret kardesim TL mevduat uzun vadede her zaman doları patakute dövmüştür...bak şuraya da şunu bırakayım okursunuz ogrenirsiniz.. http://www.mrmilyoner.com/uzun-vaded...i-mi-dolar-mi/

şu sıralar uzun olarak pek yol yok gibi kardeş

hele yarını bi görelimde..

sonra allah büyük buda geçer.
    .....

8. Etkili muhalefet olsaydı böyle olmazdı belki diyor... Yani diyor ki yazın uzandiginiz sezlonglardan elinizdeki viski siselerini bırakıp halkı anlamaya çalışın diyor... Halk en büyük güçtür çunki
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hahaha bu da sıvama boyutuna geçiş sanırım.

Sayfa 680/1024 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •