Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Viop - XIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Faiz'ler 0'a inince ABD bankaları dibi bulmuş, faiz olmayında bankaların karlılıklarıda azalıyor. Avrupa bankaları neden zor durumda negatif faiz'den dolayı. Benim endişem dünya emeklilik sistemlerinin iflas etmesi. Getiri olmaz ise emeklilik sistemlerinin gelirleri dolayısıyla emeklilerin alacakları gelirler azalıyor. İleride 80 lira para alacağın sisteme neden 100 lira koyasın.
    Aynen sirf bu sebepten Ocak ortası dolar - altın karma fona geçirmistim.

%8 artı kesinti bir yilda sadaka midir?? Biraz daha düşerse faiz kimse kalmaz.hisse fonlar ise ....... Yazmayayım parası olan vardır mutlaka...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    viop oyun değildir...
    Uzun vadeli yatırım yapılabiliyor mu!
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3. Dow bir günde 3000 puan düştü Hee ilerde torunlara anlatırız

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazı gönderileri anlamakta gerçekten zorlanıyorum, gerçekten.

"Dow toparlarsa şuradan döneriz, buradan gideriz."
    "Aşı gelirse", "İtalya yatışırsa", "Trump gaz verirse", "Fed para dağıtırsa", "VIX gerilerse".....
    Döndük, dönüyoruz
    Az sonra, biraz sonra v.s. v.s.
    Bunları yazanlara da bakıyorum, gerçekten piyasa konusunda bilgili kişiler çoğunlukla.
    Döndük, döneceğiz, az sonracı bilgili, tecrübeli arkadaşlara birazcık insaf diyorum birader.

"BU DERECE BÜYÜK BİR KIRILMA AKŞAMDAN SABAHA DÖNER Mİ?"

Hadi aklın yok, gözün de mi yok kardeşim...?
    Aç bir önceki ciddi krize bak; 2007 ekimden 2008 kasıma kadar 1 yıl sürmüş düşüş. (bir yıl...) Ve bu bir yıllık sürede aylık grafikte sadece 3 yeşil bar var. Diğerlerinin tamamı KIRMIZI. Ve 2008 Kasımdan sonra dip oluşumu öyle dediğiniz gibi akşamdan sabaha değil, TAM 4 AY SÜRMÜŞ.

Ben hisseciyim, Viop dan zerre, gram anlamam. Benim gibi çok hissecinin burayı okuduğuna da eminim.
    Ama şunu bilmek için hisseci veya Viop çu olmaya gerek yok: "Pozisyonumun bakış açımı bozmasına izin vermemeliyim" Döndük, dönüyoruzcuların çoğunun aldıkları ya da alacakları pozisyona göre duygularına yenildiğini düşünüyorum.

Burayı okuyorum sürekli, çünkü burası piyasaya ilişkin en zengin ky tartışma platformu ve bence "viop elbisesi" bu başlığın içeriğine dar geliyor.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

5.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    adam arkadasına demıs ya... ayıdan degıl senden hızlı kossam yeter...

o sekılde bakmak lazım...
    Yarın 100 metreyi 3 dk. da koşacam muhtemelen

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

egonominin başındaki isimden

dünyaya ders verilen tarihi konuşma.

dolar 5 tl iken.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    https://youtu.be/0EXBPqZdZQo

Koyalım bir, gara gara düşünüyorlar videosu.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

7. Simdi ilaç bulana kadar borsalar düşecekse 1 ayda sifirlar her şey...zira ilac icin bir kac ay deniyor..Yok bazılarının tamam demesine bakıyorsak (zira krizlerde borsayı hiç sıfırlayan problem olmamıştı ) o an acaba gelmedimi?? Bu hafta belli olur gibi inşaallah.. ..Ya da haftaya kalırsa sıfıra yakın oluruz gibi..Allah yardımcımız olsun...

8. Turp bu Corona meselesi temmuz Ağustos u bulur , ondan sonrada ne olur o da bilinmez gibi konuşmuş

Ondan düştü Dow ..

Ama Doktorlar bişey diyemiyor adam ne desin

Dövecegim virüsü diyecek hali yok ya

Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •