Sayfa 682/1000 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tamamı değil deniyor ama oran belirtilmiyor. Hisse satan Yörük ailesi aldığı para ile 1 milyar dolarlık inşaat yatırımına girdiğini açıkladığına göre çok büyük bir kısmı yabancılara geçmiş olmalı.
    gene parayı batırmışlar yani

*trump, "fed biraz fazla açıkgöz hale geliyor"

*trump, "fed çok fazla agresif, büyük bir hata yapıyorlar"

*trump, "çin çok uzun süre çok iyi yaşadı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Brunson davası bir şekilde ertelenecek..
    Zaman lazım bu politikacılara

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    papazı bırakın ama arabı da bulun hikayesine döner olay
    yerli madrabazlara söylem çıktı bul arabı, sal papazı..!!

4.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    gene parayı batırmışlar yani
    .
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. inşaat sektörünün an itibarı ile son durumu

6. 25 eylül de mb rezervi 84 milyardı

bugun itibariyle 66,5 e düşmüş

*jp morgan, "türkiye'nin cari işlemler açığının yıl sonunda 40,0 milyar dolar ile gsyh'nın yüzde 5,1'ine gerilemesini bekliyoruz"

*jp morgan, "2019 sonunda cari işlemler açığının 22,8 milyar dolar ile gsyh'nın yüzde 3,3'üne düşmesini bekliyoruz"

*jp morgan, "hükümetin politika hatalarından kaçınması ve ekonomideki kırılganlıklarla başa çıkan tedbilerle gelmeye devam etmesi gerekli"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. sur yapının antalya projesi için yaklasık 7 8 ay önce ofisine gittim girişte beklettiler sıra varmış maket leri görmek ve bilgi almak için
    (tamda düşündügüm gibi yok satıyoruz hesabı) neyse 3+1 daire 300 ila 340 bin arası kat ve cepeye göre degişiyormuş ödeme şekli
    nasıl dedim 130 peşin 30 30 2 ara ödeme sanırım gecen haziran ve aralık ayı ödemeli ee geri kalan 36 ay senet yapıyoruz
    teslimat nezaman dedim 2 yıl dedi bu proje 2 yılda bitmez dedim etap etap yapılıyor yaklasık her etap 2bin daire 2,5 sene diye düşünün dedi sonuç adam benim nakit paramla para kazanıyor sonrası bu 300 dedikleri daireleri 260 kadar düşürdüler eyvah dedim
    son kerizleride trene bindiriyorlar ve yanık kokusundan sonra duman çıkmaya başlıyor

Sayfa 682/1000 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •