Sayfa 683/804 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Allah bereket versin
    kalanlara selam olsun
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    sağol kordsa
    çok sağol

2.  Alıntı Originally Posted by S&P16 Yazıyı Oku
    Hedef nedir?
    Neresidir?
    Teşekkür ederim
    Hedef 1000 ler.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eğer burada da bir çok senettekı gıbı bır ralli olursa ve eskilerden malı alırlarsa seyreyleyın cümbüşü..!!!

Ama olurmu düşük ihtimal, olabilir mi olur.. Herşey mumkun.. Ama dikkati elden bırakmamak lazım..!!

Kim derdiki bu bılanço ile kontr 100 tl olur..

Aman sız asla dikkate almayın.. Ben genelde bıstte gördüklerime istinaden yazdım..!!!

İsterlerse bır tabanda butun algıları terse çeviriler..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    3 yıl önce celebi hisselerim vardı, hareket aynı..boş kademeler,anlamsız düşüşler. Arada bir ani yükleşler, sonra tekrar dip denemesi ve sonuç ortada hisse 20 lerden 100 lere gitti...
    Geçen yıl alarko carrier, boş kademeler, anlamsız inişler, arada ani yükseliş ve tekrar dipler...
    Şimdi aynısını kordsa yapıyor...
    Ben yukardaki 2 hissede de bekleyemedim, celebi de alarkoda 40 lardan gitti...
    Sebebi de adam sizi dibe alıştırıyor, daha yükselecegine inancınız kalmıyor, kordsa şimdi 16-17 dese hadi orayıda geçtim 20-22 dese kimse kalmaz.. oralardan bir aşagı yukarı yapsa at sinegi gibi döker. Tecrübeyle sabit ))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Klasik sert yükseliş öncesi hareketleri....
    1 günde olmaz 1 ayda olmaz ama 1-2 yıla da kalmaz...
    Bistin yükselişlerine ayak uyduramaz, düşüşlerine çok güzel uyum sağlar...anlamsız düşüşler yapar, günlerce sürünür, kademeler sığ, hacim düşükken bir anda tek kurumun yüklenmesiyle %7-8 lik yukarı hareketleri olur, sonrası eski yere doğru yavaş yavaş düşüş...
    Ben bu filmden çok hissede seyrettim....şimdi hepsi 4-5 kat yukarda...
    Tüm paranızla almayın, ani yükselişlerde uçacak hissine kapılıp yapışmayın, ani dibe doğru düşüşleri kaçırmayın derim...Bunlar yaşadığım tecrübelerden...uzun vadede potansiyeli çok yüksek ama sabrınızın limitlerini zorlar, bu işler böyle malesef
    Eylül ekim aylarında çok yazdık, kenara çekildik....
    Sasa nın gitmesi, otomobil ve uzay sanayindeki gelişmeler etkili oldu...
    Yeni girenler için zor hisse, ilerde 50-100 tl olmaması için hiç bir sebep yok,ancak hızlı çıktı, benim 25-30 tl hedefim vardı sağolsun oldu....
    Bun saatten sonra burda kazanmak zor, şu an artık bana pahalı gitse gitse en çok 40 tl ye gider, %20 için risk almam...Y.T.D.

5. Ben kaçtım benım gıbı malıyetı yukarıda olanlar için sıkıntı olabılır..!!!

Oyak dün aldıklarını satmadı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben kaçtım benım gıbı malıyetı yukarıda olanlar için sıkıntı olabılır..!!!

Oyak dün aldıklarını satmadı..
    Aynı fikirdeyim.

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Eylül ekim aylarında çok yazdık, kenara çekildik....
    Sasa nın gitmesi, otomobil ve uzay sanayindeki gelişmeler etkili oldu...
    Yeni girenler için zor hisse, ilerde 50-100 tl olmaması için hiç bir sebep yok,ancak hızlı çıktı, benim 25-30 tl hedefim vardı sağolsun oldu....
    Bun saatten sonra burda kazanmak zor, şu an artık bana pahalı gitse gitse en çok 40 tl ye gider, %20 için risk almam...Y.T.D.
    Ne kadar çok biliyorsun sen

8. Kordsa bugün insan yiyen, insan bitiren. Yarı melek, yarı canavar. Ziyadesiyle işini görüyor. Var mı aranızda 31.60'dan alıp 27'den satacak olanlar, merak ettim
    ...

Sayfa 683/804 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •