Sayfa 683/1000 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunlari oyle gonderdik ki, ulkeye 5 kurus faydalari olmaz.
    Oluyordur hocam, oluyordur.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sende vur deyince öldürüyorsun. Adam sadece futbolcu, kanaat önderi veya yol gösterici değil.
    1950’den sonra nobel ödüllü bilim adamımız, dünyaca ünlü sanatçılarımız, eurovizyonda 3. olan Türkçe şarkımız, uefa ve dünya kupasında başarılarımız, dünyaca ünlü et fenomenimiz ve bugün dünyanın dört bir yanında çalışan üniversite mezunlarımız var. Güzel şeyler başardık. Yetiştirdiğimiz bu insanlara güvenirsek çok daha iyi noktalara geleceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aziz sancar benim bildiğim nobel alan çalışmasını üniversite bittikten sonra gittiği amerikada yaptığı çalışmalara borçlu.Bizim memleketimizde kalsaydı asla adam gibi bir bilimsel çalışma yapamazdı.Bizde bilim işi palavra bunca üniversitemiz profumuz akedemisyenimiz var adam gibi patent aldığımız hiç bir şey yok.Eurovizyon aslında politik bir yarışma bizim kimlere 12 puan verdiğimiz kimlerin bize 12 puan verdiği falan hep ortada.Yıllarca katıldık bir kez üçüncü olmuşuz işte.Futbolda başarı derken izlandaya bakmak lazım,doğru dürüst sahası olmayan senenin ancak belli aylarında top oynanabilen futbolun amatörce oynandığı 300 bin nüfuslu ülke futbolda nerde biz nerdeyiz.Dünyanın dört bir yanında çalışan üniversite mezunlarımızın olması ise bence üzüntü kaynağıdır asla övünç kaynağı değil.Neden bu beyin göçüne bu çaplı izin vermişiz ki.Ben başarı falan görmüyorum ortada.Bir yere de gideceğimiz yok,bu kafalarla olmaz.

Ha yazınız ironi ise ben anlamamışsam o zaman elbet başka ))))))

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Oluyordur hocam, oluyordur.
    Hortlayıp, Türkiyeye bir iki ay gelenlerin ülkeye hayrı, gurbetçiler kadar oluyordur ancak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hortlayıp, Türkiyeye bir iki ay gelenlerin ülkeye hayrı, gurbetçiler kadar oluyordur ancak.
    Para getiriyoz ya.

Daha ne getirelim.

Ben getireyim, siz alıp alıp yastık altı yapın. Oh ne ala.

Şimdi amerikaya gitmişsin.Orda iş bulmuşsun,bu işi becerecek aklın tahsilin zekan sosyal becerin var ve bunların tümünü amerikanın hizmetine adamışsın.Kusura bakmayın ben bu adamın neyiyle gurur duyacağım ki,keşke ondan daha az başarılı bir adam onun yerine eğitim alsaydı ama memleketimizde kalsaydı daha iyiydi.Yanlış anlamayın benim iki yeğende amerikada.Biri odtü mezunu mühendis ,resmen iş bulamadı memlekette,gitti amerikaya doktora falan şimdi google a girdi.E onca yıl ona ailemizin yaptığı yatırım ne oldu.Şimdi bu değer amerikaya hizmet ediyor.Maalesef memleketimizin durumu bu.Bir türk olarak benim yeğen dahil bu tarz insanların neyiyle gurur duyayım aslında bu olay benim için bir ayıp vesilesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aziz sancar benim bildiğim nobel alan çalışmasını üniversite bittikten sonra gittiği amerikada yaptığı çalışmalara borçlu.Bizim memleketimizde kalsaydı asla adam gibi bir bilimsel çalışma yapamazdı.Bizde bilim işi palavra bunca üniversitemiz profumuz akedemisyenimiz var adam gibi patent aldığımız hiç bir şey yok.Eurovizyon aslında politik bir yarışma bizim kimlere 12 puan verdiğimiz kimlerin bize 12 puan verdiği falan hep ortada.Yıllarca katıldık bir kez üçüncü olmuşuz işte.Futbolda başarı derken izlandaya bakmak lazım,doğru dürüst sahası olmayan senenin ancak belli aylarında top oynanabilen futbolun amatörce oynandığı 300 bin nüfuslu ülke futbolda nerde biz nerdeyiz.Dünyanın dört bir yanında çalışan üniversite mezunlarımızın olması ise bence üzüntü kaynağıdır asla övünç kaynağı değil.Neden bu beyin göçüne bu çaplı izin vermişiz ki.Ben başarı falan görmüyorum ortada.Bir yere de gideceğimiz yok,bu kafalarla olmaz.
    sn hkm,Sertap Erener; Every Way That I Can isimli şarkısıyla Eurovizyonda Türkiyeye ilk ve son defa 1. lik getirmişti.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sn hkm,Sertap Erener; Every Way That I Can isimli şarkısıyla Eurovizyonda Türkiyeye ilk ve son defa 1. lik getirmişti.
    Valla ilgimi çeken bir olay olmadığından hafızama kaydetmemişim sn cennetyolu,sn egeli öyle yazınca ben de ondan alıntı yaptım,yoksa siz yazınca hatırladım birinciliği.

Sayfa 683/1000 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •