Sayfa 687/948 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Paraları yok desek güzelde bilanço kaldırdılar?

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.mastori bir cok firma hissesine güvenerek yüksek lotlarda alım yaparken bu adamlarda tık yok hisselerine hicmi güvenmiyorlarda 1 lot 1 lot işlemlerle hisseye yön verenlere fırsat veriyorlar.
    Güvense tekrar geri alım programı açıklamalıdır

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Bir geri alım bildirimine bakar , alması bile gerekmez, Sn mastori
    Onu demek istedim zaten Sn.kitapci

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn.kitapci0 aynen en azından bir niyet gösterseler bu sayede yatırımcı gözündede güven tesis eder diye düşünüyorum.

5. Sirketin piyasa değerinin az olması çok olması heralde bu insanları hiç ilgilendirmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sirketin piyasa değerinin az olması çok olması heralde bu insanları hiç ilgilendirmiyor.
    Çok ta ilgilendirmez halka açıklık oranı düşük kimse ele geçiremez , ayrıca imtiyazlı hisseleri var...

7. Teşekkür ederim üstad adamların iyiniyete gelmelerinden başka çare yok anlasilan

8.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstad adamların iyiniyete gelmelerinden başka çare yok anlasilan
    Aslolan şirketin bir yeniden yapılanma atağına geçmesidir ,bir hareket olacak çırpınıyorlar para kazanmak için diye bir hava estirmelidirler , bu birleşme ve reklam bombardımanı olabilir, bir kere daha demiştim malum piyasayla ilgiliyiz silver reklamlarını uzunca bir süre ekranlarda görmeyince acaba silver battımı diye içimden bir soru geçmişti , velhasıl vatandaş mutfağını yenileyeceği zaman silveri aklına getirmesi için reklam reklam reklam , hat....ta reklam öyle cezbedici olmalı ki ev hanımlarını özendirmeli hadi bey şu mutfağı yenileyelim diye...YTD

Sayfa 687/948 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •