Sayfa 69/861 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 545 - 552 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Beklenen haber gelsin artik cok bekletti yaw.
    Endeks 100bin dalya dedi ama banvit bos getci tuhaf seyler oluyor.

2. Nacizane gorusum bu tavuk iyi yumurtliyacak gibi. 13,20 ve uzeri kapanislarda kisada beklentim 15TL istikametinde yeni zirveler olasi.
    Pay alimi cagrisi icin bilincli bir gecikme var gibi sanki.
    Olusan bu sessiz bekleyis esnasinda hissede mal toplamak isteyeceklerdir mutlaka.
    Ayrica hissedarlarin elindeki mallari satmalari icin cazip fiyatlarin tahtaya yansimasi bunun yani sira panikletme amacli asagi sert hareketler de beklenmelidir.
    Katarli ortak yuzde 40 oraninda cati sirketimiz olan TBQ Foods icinde yer aliyor ve su an her zamankinden adaha fazla gida alimina muhtac Katar'in favorisi olacaktir. Ikinci ve ucuncu ceyrekte karlilik bilancoya katlanarak yansidiginda yukselisin ivme kazanmasi kuvvetle muhtemel. Korfezdeki krizi firsata cevirecek en ciddi kagit bence. Yabanci da bu yuzden urkutmeden mallaniyor..:ok:

19-23 Haziran net para girişi olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. en fazla 12,55 e dogru gerilip tekrar sicrayacaktir. Tabii 12,80 destegi calismazsa kotu senaryo gerceklesirse.

5 günde tavuk sokuyorlar.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 69/861 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •