Sayfa 690/1002 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Viop - XIII

Son paralarimizi carcur ettik. Para kalmadi. Cok degil 1 yil once milyonerdim ama simdi sefilleri oynuyorum. Tabiki borsada falan kaybetmedim. Hatuna kaldi paraciklar. Ona ne guzel akillar verdim parasini degerlendirdi, tam zamaninda cikti fondan ama kendime hayrim yok.

Ustune daha odemem gereken krediler var. Bataga saplandik valla. 2 yil vade var. Bu 2 yil harbi zor gececek.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Malesef sadece incoming yapıyoruz. O da olmayan ortadoğu pazarı. Tur olarak tura turizm iyidir.
    İlginize teşekkür ederim.
    Tura'yı bilmiyorum.
    Jolly-jolly dedi, bana Thai de geçen sene öyle bir geçirdi ki,hala belim ağrıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Son paralarimizi carcur ettik. Para kalmadi. Cok degil 1 yil once milyonerdim ama simdi sefilleri oynuyorum. Tabiki borsada falan kaybetmedim. Hatuna kaldi paraciklar. Ona ne guzel akillar verdim parasini degerlendirdi, tam zamaninda cikti fondan ama kendime hayrim yok.

Ustune daha odemem gereken krediler var. Bataga saplandik valla. 2 yil vade var. Bu 2 yil harbi zor gececek.

Tek çare, yengeye geri don ..

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yarin yada carsamba 100 uzerine cikar. Bu meret boyle

Sabah ola hayrola ,eliot bugün the end dedi ,düşüş bitti...

5. 1-0.8 dolar olacak nedir..
     Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    Herkeste bir 2008 krizi benzetmesi aldı başını gidiyor.

5 Nisan 1994 ten başlayarak 2001 anayasa krizine kadar süreç içinde borsada yer almayanlar, özellikle 1 Mart 2003 e kadarki 9 yıllık süreç içinde finansal piyasalarda işlem yapmayan herkes düşüş nedir ve ne kadar can yakarın cevabını aldı.

Tabiki daha bitmedi, henüz yolu yarıladık bile diyemem. Şuradan döneriz diyenin tamamı yalan söyleyecek, pozitif uyumsuzluk bulduğu anda aha dönüyoruz diyen dahi eriyecek, lanet okuyacak. Zirvelerde gördüğünüz negatif uyumsuzluklar ne kadar yalan söylediyse diplerde görülen PU da aynı etkiyi yapacak.

Unutmayın; aldığımda daha da düşerse diye korktuğunuz nokta alım noktasıdır. Dip oluşumu sürecinde sizlere hisse almak için onlarca fırsat gelecek, her seferinde aldığınız kağıtla uykularınız kaçacak. Tüm kurşunlarınızı tek noktada sıktığınızda, düşüşlere psikolojiniz dayanmayacak.

İşte o seviye 1 dolar ile 0.8 dolar arasındaki bölge olacaktır diye tahmin ediyorum.

6. 5/10 lonk oldu 105.850 ortalamadan. yarın fdow 22.000 ile 23.000 arasını ziyaret edip son bir diple(abc) düşüşü tamamlaması gerekir. bist 100 de yeni dip olmadan vob un 109.750 civarı ziyareti sonrası(107.500 ile flatlemeye başlarım) bist100 de yeni dip olmamasına rağmen yeni bir dip yapmasını beklemekteyim. oyun planım bu. beklentime uygun hareket etmez ise stop için tereddüt etmem.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

geriye birtek hapishaneler kaldı toplu yatılan ve askeriye.

acaba buralarda nasıl önlem alınacak.

hapishanelerde yatacak yer kalmamış gerçi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

8. Sabah SP/ASX200onculugunde, Dow vadelileri bizim acilisla beraber %2-3gibi yukarda göreceğiz.

Sayfa 690/1002 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •