Sayfa 698/983 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by exprotrader Yazıyı Oku
    SPK nın kendi sitesi üzerinden, CİNER, BİMER üzerinden sikayet emailleri göndermeye başladım. Sürecin, haksız çağrı muafiyeti başvurusu ile uzatıldığını ve küçük yatırımcının mağdur edildiğini belirttim. Sizlerde şikayet emailleri gönderebilirsiniz. Sesimizi duyurmak işe yarayabilir.

Syg.
    Aynen ben 7-8 ayrı şikayet başvurusu yaptım şu ana kadar hatta elinde DGZTE olan bir arkadaşa da şikayet yazdırdım 3-4 sefer.
    Ne kadar çok olursak o kadar iyi
    turkiye gov tr den başvuru yapın 2-3 dk ayırın
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. ben de yazdım destek olayım uzuncu değilim ama şikayet şikayettir ytd

Sabır taşı oldum,dondum.Giderse ,benı uyandırın.Gideyim ,gezeyim ,tozayım biraz.
    Akıl,adama sermayedir.

4.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Dikkat edin dohol ne zaman sert hareket yapsa bunu da birkaç kademe alıp sonra veriyorlar yine aynısı oldu.. Sabah alıcı durumdaki vakıf fırsatı görünce hemen yukardan verdi 3 kademe için.. Arkadaş senin kendi hikayen yok mu biraz fevri hareket etsene.. Tahtayı kim yönetiyorsa hala 2-3 kademenin peşinde koşuyor..
    Hangi akla hizmet dohol un hareketine katılıyor anlamak mümkün değil. Milyon lotlarla işlem sapan g...zekali spekleri biri uyarsın yoksa vakif böyle kafalarına vurur vurur gonderir.
    Şuan da tahtaya yon veren vakıf gibi duruyor. O ne isterse oluyor. Birilerinin adami olduğundan şüphelenmeye başladım.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tavantavan Yazıyı Oku
    bugün veya yarın spk bayram öncesi son bülteni çıkartır diyen var mı, böyle bir ihtimal var mı sayın ortaklar, kipadaki sürenin bugün ya da cumaya denk geldiğini fark ettim. Yani 3. aydan bir hafta önce. Süreçte uzman pek çok ortak var sitede. Sizin yorumunuz nedir artık karar öncesi son danslar gibi. YTD
    Ben bugun veya yarin kesin bülten çıkar diyorum. Çunkü bu hafta çikmazsa 15 gun sonraya atacak. Sonuçta spk dan onay bekleyen tek bizim şirketler degil bir sürü başka sirket var.
    Tabii bu çıkacak bultende bizim sirketlerin haberi olur mu olmaz mı orasını bilemiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by exprotrader Yazıyı Oku
    VAKIF YAT. sert satışları tahtayı dağıttı. 1.46 kademesini göstermişlerdi ama bir anda yağmur gibi satışları geldi. Umarım gün içinde tekrar yerine koymaya çalışır. Çünkü seans başında alıcı taraftaydı.

SPK nın kendi sitesi üzerinden, CİNER, BİMER üzerinden sikayet emailleri göndermeye başladım. Sürecin, haksız çağrı muafiyeti başvurusu ile uzatıldığını ve küçük yatırımcının mağdur edildiğini belirttim. Sizlerde şikayet emailleri gönderebilirsiniz. Sesimizi duyurmak işe yarayabilir.

Syg.
    Ben de baştan beri yaziyorum ilgili yerlere ama anlaşılan bizi tınlayan yok. Ama yok diye yazmaktan vaz mı geçeceğiz. Tabi ki hayır sonuçta kaybedecek bir şeyimiz yok.
    Şimdi tekrar yolluyorum.

7. dün yarısını sallamış başka banka hissesi almıştım oda bugün tavan yaptı kararsız kaldım onları tavandan verim tekrar burayamı alsam fikriniz nedir arkadaşlar ytd...

8. Takastaki son durumu paylaşan biri olsa da aracı kurumlardaki dağılımı bir görsek . Malın ne kadarı toplu , ne kadarı dağınık ?

Sayfa 698/983 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •