Sayfa 7/948 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Burada ayrintili yazıyor şirket adam olsa iki satir yazi gonderiri

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yıl sonu mali verilerine göre şirketin sermayesi 0 gözüküyor spk bu durumu düzeltin diyor ya da birlesmeye göre değişiklikler değerlendirilir diyor birlesme bitim süresi ağustos 2017 bu arada

3. Spk ne yaptığını veya kime ne yapacağını çok iyi biliyor.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tahsisli artırımı yapmak isteyen şirketlere maalesef izin vermiyor, bazı şirketler 5 kademe gidiyor açıklama istiyor.

5. Bugün şirketi aradım soruma yanlış cevap verdi ben de çıkışınca kusura bakmayın bulmaca çözmeye yoğunlaştım dedi.yorum yokkk... Bundan hisse senedi almadan yapacagim ilk iş şirketi aramak olacak.Allah sonumuzu hayretsin 1 yıldan fazla zamandır bekliyorum

6. İşlerine yarayan veya öyle olduğunu zannettiğim bazı şirketler ise içi tamaman boş olmasına rağmen ne sermaye yapısı hakkında nede fiyat hareketleri hakkında tek açıklama istenmiyor. Bu ikircikli tutum maalesef BİST gelişimi ve yeni yatırımcı katılımı olmasını engelliyor. Bizde böyle insafsız yöneticiler elinde heba oluyoruz. 3 kuruş birikimimiz bazı duzenbazlara harçlık oluyor.

7. Tmsn a mail attım 1 hafta önce şikayet mail i hala dönecekler, özbal ı aradım oradaki bayan kusura bakmayın bulmaca yoğunlaştım sorunuzu anlamadım dedi.kurumsal ve geri dönüşü olan ilkeli şirketler her zaman iyidir isterse çok kazandirmasin

8. Örnek soyguncu takımı vakıf yatırımda operasyonu bitirdi açıklama istemek 3 gün sonra akıllarına geldi. Ve sonrası brüt takasa girdi sirket. Neden 3 gün beklendi acaba !!!

Sayfa 7/948 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •