Sayfa 7/1002 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop-XXXI

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    ben iyi niyetimle tavsiyede bulundum. sen kibirle cevap vermissin. neyse bir kaldiracsızdan kaldıraca geçip ustune fulleyip batınca anlarsın. burası shortcuların batma yeri senden zaten short koşturuyormussun.
    güzel kardeşim soru sormuş uygun dille cevaplasaydın iyi olurdu.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Hayırlı olsun yeni topik ayuların nesli diğer topikte tükendiğine göre topik boğalara kaldı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,795
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun yeni topik ayuların nesli diğer topikte tükendiğine göre topik boğalara kaldı.
    Topigin seri numarası sakat yere geldi ama.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

Daha önceden de dediğim gibi OCAK-ŞUBAT 2020 ile OCAK-ŞUBAT 2021 benzerliği. MACD de sata geçerse piyasada çöküş beklerim.

Cidden xtum de Bi hisse alsak yatsak en az 5e katlamaştık, sıfır stres ile....
    Xu030 azıcık tırtıklamak için bile binbir çile stres... Bilemedim, ne olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.
    ABD rekor mu tazelemiş bu arada?

Bugünün en güzel tespiti bence, pala kızdan ayrılmış yorumu idi))))

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    paçasından sıkıntı akan bir oyuna ısrarla devam edilmesini ben çok kazanmak istekten kaynaklandığını anlıyorum ama gerçekten çok sakat bir oyun. bende grafiğe göre takip ediyorum ama grafikten başka tutunulacak tek bir tane yaprak bile yok. yukarı gidiyor görüntüsü vererek veya aşağı gidiyor görüntüsü vererek müşteriyi kafese topladıktan sonra çok rahat bir şekilde terse yatırabilir. ben şahsen dışardan gördüğüm kadarı ile bu oyunda sonuç olarak kazançlı çıkmanın mümkün olamayacağı kanaatine vardım...

Haklısınız ancak piyasa cıva gibi
    Büyük oyuncu hem short hem long
    Sürekli hedge li

Mesela bugün kavala serbest kalsaydı 1654xxx den 3000 puan daha alırdı bi ALlahın kulu shortçu kalmazdı
    İki dudaktan çıkan tek cümleye bağlıydı herşey
    Cuma çıkışı farklı konuştu reis böyle oldu
    Teknik şu bu tamamen tırı vırı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,735

KALDIRAÇTAN MAKSAT KİŞİNİN ÖZ SERMAYESİNE GÖRE ORANI KASTEDİLİYOR.

100.000 TL VARSA, 12 KONTRAT POZ.alırsan (12 x 16.113(şimdiki vobdan poz. alınsa)=193.xxx tl. poz. alırsın) kaldıracı tam olarak 1.9 olur..sen de 2

genelde 2 kaldıraç işlem yaparım. fazla teminatı bankada tutarım..belli bir zarara karşılık elbette fazla teminat aracı kurumda kalır..

bu elimi rahatlatıyor.mesela 20 -40 puan riske edip 100 puana oynayabilirim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Viop tarafında Aracı Kurum Dağılımı saat bazlı filtrelenebiliyorsa

03.02.2021 17:30 - 18:15
    05.02.2021 17:30 - 18:15

tarihli Aracı Kurum Dağılımı paylaşabilecek olan var mı? Mümkünse ilk 5 değil tam tablo.

8. Kumarin ayıbı olmaz nosfe kardeş dedi

Olay çıkmadan önce masanın altına kaçan eleman oldum bugün, lonkleri bana monte edecekmiş yoksa. Stop çok önemli, geçen 20 kağıdı masada bırakınca öğrendim onu da
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Cuma akşam ikilemi.. Bir ihtiyaç olduğu kesin
    + bari zardan düşseydik denilen bir gün. Pandemi de var şu olayı haftasonu 2- 3 saate daha yapsalar win win

YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/1002 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •