Sayfa 70/503 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 553 - 560 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    İyide 22.30 satışı kabul ediyor hala talimat versem ne olurki?
    Ver gitsin azizim. Bi bakmışın 22.30 dan satmış. Pazartesi % 10 aşağıdan geri alırsın. Keşke bende de böyle bir görüntü olsa.

Allah yüzüne bakmış senin haberin yok.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ver gitsin azizim. Bi bakmışın 22.30 dan satmış. Pazartesi % 10 aşağıdan geri alırsın. Keşke bende de böyle bir görüntü olsa.

Allah yüzüne bakmış senin haberin yok.
    İlk farkettiğinde son onay tuşuna kadar geliyordu. Onaya bassam kabul edermiydi bilmiyorum. Ama kabul etse bile pazartesi seans açılışına kadar muhtemelen hatalı talimat diye iptal edilirdi . İptal edilmesede pazartesi o fiyata satılamazdı. Çünkü şu anda fiyatlar hala yanlış yüksek olmasına rağmen şimdi ilk satış tuşuna bastığımda altyapı çalışması uyarısı veriyor.

Düşmeye çok hevesliydi bakalım pazartesi ne yapacak? Kağıt şöyle böyle zaten gitmez diyen arkadaşlar var. Burce gidecek kağıtmı yüzde 100 e yakın seri yaptı 1 ay olmamıştır.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Şirketimiz tarafından yurt içinde, halka arz edilmeksizin tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak üzere ihraç edilmesi planlanan 200.000.000 TL ihraç tavanını içeren borçlanma araçlarına ilişkin ihraç belgesinin onaylanması başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu tarafından olumlu karşılanmış ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 16.12.2021 tarihli haftalık bülteninde ilan edilmiştir. SPK onaylı ihraç belgesi ekte yer almaktadır. Kamuoyunun ve paydaşlarımızın bilgilerine sunarız.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. BIST 100 endeksine dahil oluyoruz yine

Umarım 2022 boyunca bist 100 de kalırız

Ve diğer bugünün önemli haberi ise; o micron tespit ediyor imiş kitlerimiz

A1 katılmanın arz edeceği tahvilin birim fiyatı 100.000 TL

Kredili müşteriler için kullandiracakmis patron
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. BA1 kapitalin kasasına 200 milyon lira girecek.. nitelikli ve tahsisli tahvil arzı ile. Büyük para. Adrese teslim arz olarak anladım bu atraksiyonu. Demek ki ticari bir itibari var patronun

Bizden , Güler "den ve kendi cebinden A1 kapitale koltuk çıktığı halde, halen nakit ihtiyacı var A1'in... Demek ki kredili müşterileri baya fazla.. dün kü endeks düşmesinde 20 kat kaldıraç ile viops yaptıysa patron, %160 para kazandı ... Yapmış mıdır acaba?

Yaklaşmakta olan cismi biz gördü isek, onunda girmesi muhtemeldir. Bilemiyorum!. Umarım değerlendirmiştir

altta ki haberi olumlu buldum.

bilgisayar tabanlı yapılan in-silico analizler ile elde edilen sonuçlarda, Omicron mutasyonlarının kitimizin performansını etkilemeyeceği, bu sebep ile Sars CoV-2 kitimizin Omicron dahil tüm varyantlarında tespitinde sorun teşkil etmeyeceği öngörülmüştür.

Omicron varyantı taşıyan hastaların Sars CoV-2 tanısının yanı sıra varyant türünün tespitine yönelik olarak ArGe çalışmaları devam etmekte olup, çalışmaların tamamlanmasını takiben kamuoyunun ve paydaşlarımızın bilgisine sunulacaktır.

Saygılarımızla.

Omicron varyanitıni yakalıyor bizim multiplex... Acaba A1 life'ın diagnovital'i yakalıyor mu...? Yakalanıyor da, bizim kiti şe ettiriri, onlara, onlar da Siemens"e şe ettirir

Endeks %50 yükselirken , biz %30 değer kaybettik son bir kaç ayda .

Endek 2020 Mart'ta 1030 puan iken , bizde 5.5 lira idik. Endeks %100 yükseldi ,biz ise %400... Bir de bu açıdan bakmak gerekir.

Ve totale bakınca, endeks yükselirken değer kaybettik. Endeks düşmeye başladı ve biz yine değer kaybediyoruz.

Okkalı bir yılsonu bilanço gelene kadar, primli hisse damgasindan kurtulamayacagiz gibi duruyor vaziyet.

Patron tüm gücünü A1 kapitale harcıyor.... Arzdan önce A1 kapitalin işlem hacmini yükseltmek amacıyla tahvil arzida yapıyor. A1 kapitalin 1 milyar lira değerden arz edilmesi beni şaşırtmayacak bu gidişle. İşte o zaman RTA nın zulasinda 430 milyon lira olur.

A1 kapitalin Şubat 15 de 100 milyon liralık tahvil itfasi var.. %22 faizi ile beraber 122 milyon lira ödeyecek A1 kapital... Bu yeni 200 milyon liralık itfa ile ödeyecek , vaziyet anlaşıldı

Müşterilerine , asgari %30 teminatlı kredi sözleşmesi imzalatmadan kredi kullandiruyor A1 .. umarım önlem almistirlar, koruma oranı robotu vardır umarım. Ve limitte yok.. yani kaldıraç yüksek...
    Ve A1 kapitalin , yurtdışı piyasalarda yüksek kaldiracli işlemler yaptığınızda biliyoruz. Sanırım vip müşteri portföyü vardır yani .... Bizim hussenin canına ikuyanlarda o risk altında stajı yamyam olan yatırımcıları zaten. En sonunda patron yasakladı, A1 kapital den RTA alıp satılmasına

6. Bizim Alparslan pardon Osman bey bu defa A1 Capital güzellemesine çıkmış. Yeterki bir haber gelsin, tam oradan yardır abi. Okuduğun zaman "tamam a.k. yırttık abicim" diyorum her seferinde. Allahtan seans açık değil, parmak otomatikman AL tuşuna gidiyor çünkü. Hipnoz durumu...

-

Muratçığımın şirkette (A1 Capital) imtiyazlı hariç ortaklığı yok, devletin kurumu SPK 200 milyonluk tahvil ihracını onaylıyor. Bankadan 10 bin Tl lik kredi çekeyim desen, yok kefil yok maaş bordrosu yok tapu, ipotek derken bin bir dereden su getirirler. Böyle de saçma sapan bir düzen...Adam A1 Capital'i besliyor çünkü tamamen kendine çalışabileceği bir alan orası. Hem de flû'yu geç kapkara bir alan. RTALB'de işlem yapmıyor diye masumane gibi duruyor ancak bizden aldığı hatta kâr payı şeklinde hiç vermediği paralardan elde ettiği kazanç ile A1 GSY'ye şakkadak 105 milyon Tl koyuyor.

Burada dikkat edilmesi gereken husus sayın Soranoğlu'nun bir süre önce bahsettiği, diğer emsal şirketlere nazaran bu onayın oldukça gecikmiş olması. Unutanlar için linki aşağıda:

https://www.hisse.net/topluluk/showt...23#post5666823

SPK, Murat Güler'in şirketlerinde neden bu kadar kılı kırk yarıyor diye merak ediyorum açıkçası.

biz bunu aylardır ifade ediyoruz! bu adamın ne işi olur rtalb ile
     Alıntı Originally Posted by Soranoglu Yazıyı Oku
    Daha önce de söyledim, patronun rta yı (ve dolayısıyla a1 life sciences ı) elden çıkarması herkesin hayrına olacaktır. Şirketi satmak için bundan daha iyi bir dönem ve ortamı da bir daha bulamaz. Böylece hem kendisi, hem şirket hem de hissedar rahatlayacaktır. Esas uzmanlık alanı olan finansa odaklanarak A1 capital, girişim, pyş ile istediği gibi hareket etmeye daha fazla vakti olur. Zira kendisi bir finans dehası.

8. Seansın sonuna doğru hissemi artırmak için alım yaptım, hazır düşüşü yakalamışken.

Meğer ki tek alan ben değil mişim son dakikalarda.. 1.8 milyon liralık alım geldi

Daha önce bahsettik burada. Şantaja rallysi bitene kadar mutasyon hakkında yatıştırıcı enformasyon yaparlar, sonra piyasayı zirveye çekip Bir anda parasütsüz salarlar aşağıya. Sonra korku pompalayip aşı satarlar

Sayfa 70/503 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •