Sayfa 701/821 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Endeksi takmıyor çıkışını ,ama düşerken önde koşturuyor patron

2. Arkadaş 2,5 aydır takip edip artık daha da düşmez dediğim ve girdiğim hisse senedi daha da altını zorluyor ve endeks yükselirken bile düzeltme yapmak için nazlanıyor...

Ne cenabetliği canım tamamen benim öngörüsüzlüğüm...

3. Yatanlar çıkacak gidenler inecek
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Geçen sene kasım ayında sasa Enka paritesi yapmıştım ve yazmıştım . Enka 24, Sasa eski para ile 160 lira falandı, Sasa bölündü, normalde yerinde dursa 80 olmalı. Yani 1 yılda sasa 80 yerine 40 olmak için mücadele veriyor. Enka 39 görmüş, Şuan 32 lirada. Neden Enka yazdım, çünkü ülkemin en eski borsa şirketi. Bu parite değerleri devam ediyor. Yani ben bugün dahi sasadan Enka�ya geçerim. 1 yılın hatırına yeri bir parite veriyorum. 3-5 ay sonra bakarız .

Sasa 43, ereğli 42. Bakalım 3-5 ay sonra ne olacak.
    SM-P610 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Erken itfa oldu sıradaki haber patronun 500 bin avro tahvil ihracı olmalı ve bunu fazla uzatmamalı fabrika açılımından önce yap önümüze bakalım başka hisseler anamızı bellidi seni kıymetini anlıyorum ytdegil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,629
    Bu hisse 42 için ironik rakam,zaten bölünüş rakamlarında sayılır yani 100 üstü,zamanında bölündükten sonra bir ara 50 altına inmemişti,şimdi o seviyeler mumlan aranıyor,sebebi belli patron bozuntusu yüzünden,hem satıyor,hemde kendi malını kötüleyip eleştiri yapıyor,madem hisse satacaksın borsaya neden kote oluyorsun,bunun gibi çokları var borsada.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu hisse 42 için ironik rakam,zaten bölünüş rakamlarında sayılır yani 100 üstü,zamanında bölündükten sonra bir ara 50 altına inmemişti,şimdi o seviyeler mumlan aranıyor,sebebi belli patron bozuntusu yüzünden,hem satıyor,hemde kendi malını kötüleyip eleştiri yapıyor,madem hisse satacaksın borsaya neden kote oluyorsun,bunun gibi çokları var borsada.
    şu an SASA nın tüm hikayesi yalanmış ve tüm yatırımları balonmuş deseler şaşırmam... o kadar gözümden düştü. bundan sonraki tek temennim... patronun da en az kendisine güvenen yatırımcıyı düşürdüğü kadar zor duruma düşmesidir. İnşallah 20 liraya düşer...YTD

7. Evet patron bey kağıt değerini sıfıra düşürüp iflas miflas mı yazacak acaba. Madem geçmişte patron çok doğrucu davuttu ve kağıt değerini söyledi....şimdide çıksın kağıdının değerini söylesin ozaman. bukadar insanda telef olup endişelenmesin. yine aynı şekilde bir röportaj daha yapsın. incek desin, çıkcak desin, 1 lira olcak desin, 1000 lira olcak desin. Niye daha önce yaptığını tekrar yapmıyor. İnsanların yatırımlarını ve değerlerini planlı ve bilinçli olarak değersizleştiriyor. sanki biryere mafya çökmüşte ucuza toprağınızı topluyor gibi. Bu davranış etik olmasını birkenera bırakın başlıbaşına hukuksuzluktur. Geçmişte yaptıysa eğer ki emsaldir, şimdide çıkıp kağıdının ne kadar olacağını söylemelidir. artık söylemesse bu kötü niyettir yada söylemeyecekti hiç.

SM-A605F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sok kuruşuna kadar alacak bu adam gözü doymuyor

Sayfa 701/821 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •