Sayfa 702/806 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 6444 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. TürkTraktör, 2020 yılının başında lansmanını yaptığı yerli kazıcı yükleyicilerde 1000. iş makinesi üretimini gerçekleştirdi04/07/2023 13:29:34
    TürkTraktör’ün bininci yerli üretim kazıcı yükleyiciyi banttan indirdiği törende konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, 70. yılına gün sayan TürkTraktör’ün ilk günkü heyecanla Türkiye için değer yaratmaya devam ettiğini belirtti. Özüner, “Bu doğrultuda kıymet verdiğimiz konuların başında yerli üretim geliyor. ‘Şehirleri Dönüştürür, Geleceğe Hazırlar’ amacımız ışığında iş makineleri alanında da 2020 yılından bu yana yerli üretim gerçekleştiriyoruz. Üç yıl gibi kısa bir süre içerisinde iş makineleri üretiminde geldiğimiz nokta, ortaya koyduğumuz emeğin en somut göstergesi. Hepimiz için önemli bir kilometre taşı olan 1000. iş makinesi vesilesiyle, büyük bir özveri sergileyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

CASE ve New Holland markalarının çatısı altında yalın üretim prensibiyle üretilen yerli kazıcı yükleyicileri, Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ve etkin satış sonrası hizmetleriyle müşterilerin beğenisine sunduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, “Yerli kazıcı yükleyicilerimizin 1000. üretimini gerçekleştirmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. 2013 yılında iş makineleri sektöründeki faaliyetlerine başlayan TürkTraktör, 2020 yılı başında ilk kazıcı yükleyicilerini banttan indirerek yerli üretimine başladı. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz ilerleme ve yatırımlarımız bu sektöre olan inancımızın göstergesidir. Faz 5 geçişi ile motorundan tasarımına kadar köklü bir değişiklik geçiren ve farklı ihtiyaçlara yönelik beklentileri karşılayan 5 farklı yerli kazıcı yükleyici modelimizle pazarda yer alıyoruz. Çevik çalışma prensibiyle en etkili ve hızlı biçimde değer yaratarak müşterilerimizi işimizin merkezinde tutmaya devam ediyoruz.” dedi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

2. Foton ortak teşekkürler 👍🇹🇷

3. Bütün iş makineleri Türkiye'de yapılmaya başlansa çok güzel olur

4.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    TürkTraktör, 2020 yılının başında lansmanını yaptığı yerli kazıcı yükleyicilerde 1000. iş makinesi üretimini gerçekleştirdi04/07/2023 13:29:34
    TürkTraktör’ün bininci yerli üretim kazıcı yükleyiciyi banttan indirdiği törende konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, 70. yılına gün sayan TürkTraktör’ün ilk günkü heyecanla Türkiye için değer yaratmaya devam ettiğini belirtti. Özüner, “Bu doğrultuda kıymet verdiğimiz konuların başında yerli üretim geliyor. ‘Şehirleri Dönüştürür, Geleceğe Hazırlar’ amacımız ışığında iş makineleri alanında da 2020 yılından bu yana yerli üretim gerçekleştiriyoruz. Üç yıl gibi kısa bir süre içerisinde iş makineleri üretiminde geldiğimiz nokta, ortaya koyduğumuz emeğin en somut göstergesi. Hepimiz için önemli bir kilometre taşı olan 1000. iş makinesi vesilesiyle, büyük bir özveri sergileyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.†dedi.

CASE ve New Holland markalarının çatısı altında yalın üretim prensibiyle üretilen yerli kazıcı yükleyicileri, Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ve etkin satış sonrası hizmetleriyle müşterilerin beğenisine sunduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, “Yerli kazıcı yükleyicilerimizin 1000. üretimini gerçekleştirmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. 2013 yılında iş makineleri sektöründeki faaliyetlerine başlayan TürkTraktör, 2020 yılı başında ilk kazıcı yükleyicilerini banttan indirerek yerli üretimine başladı. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz ilerleme ve yatırımlarımız bu sektöre olan inancımızın göstergesidir. Faz 5 geçişi ile motorundan tasarımına kadar köklü bir değişiklik geçiren ve farklı ihtiyaçlara yönelik beklentileri karşılayan 5 farklı yerli kazıcı yükleyici modelimizle pazarda yer alıyoruz. Çevik çalışma prensibiyle en etkili ve hızlı biçimde değer yaratarak müşterilerimizi işimizin merkezinde tutmaya devam ediyoruz.†dedi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter
    Her ne kadar şimdilik cirodaki payı az olsa da bu iş kolu gayet güzel ivmeli bir şekilde gidiyor. Maşallah, nazar değmesin

5. O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6. Kurban bayramı nedeniyle otomotiv sirketlerinde bu ay üretim ve satış biraz düşmüş gibi görünüyor. Ancak yüzde 35lik TL devalüasyon ve bunun enflasyonist etkileri nedeniyle önümüzdeki çeyrek bilancolarin ciddi olarak şişelerini, karın büyüyeceğini düşünüyorum.

3. Çeyrek kar beklentim 2 ile 2.2 milyar kar.

Yayirim tavsiyesi değildir.

7. HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Deniz Yatırım, TTRAK-Türk Traktör için hedef fiyatını 412.91 TL, tavsiyesini "al" olarak korudu

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Deniz Yatırım, TTRAK-Türk Traktör için hedef fiyatını 412.91 TL, tavsiyesini "al" olarak korudu
    işte analiz işte feraset işte akıl...
    hisse 2 gündür 458tl de işlem görüyor. adam 412 ile al vermiş...
    sevsinler

Sayfa 702/806 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •