Sayfa 706/948 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Bu kadar yeter!! O çok değer verdikleri mallarını iade etmeye karar verdim dostlar. Bu kadar sıkıntı yaşamak anlamsız. Evlatlarımın yüzüne bakacak durumum kalmadı. Bu at .sızlarıyla ugrasacak mecalim kalmadı. Yazilmadik cizilmedik bişey kalmadı söz bitti. Arada sizi ziyarete uğrarım. Sagligimi kaybedecegim artık. Bu matematik mühendisi zat bizden cevval çıktı. Biz de mühendis olduk zannediyoruz. Hepiniz hakkınızı helal edin. Hoscakalin

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn. Mastori beni yalnız bıraktınız...Hani diğer ortaklar alınmasın...Eskilerden demek istedim...Sattınız mı yoksa satacak mısınız?Bu kadar emekten sonra acı cidden...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Sn. Mastori beni yalnız bıraktınız...Hani diğer ortaklar alınmasın...Eskilerden demek istedim...Sattınız mı yoksa satacak mısınız?Bu kadar emekten sonra acı cidden...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Sn.roark kesinlikle sizi yalnız bırakmam. Ama bunaldım. Mutlaka görüşeceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Sn.roark kesinlikle sizi yalnız bırakmam. Ama bunaldım. Mutlaka görüşeceğiz

Sizi ilk defa bu kadar karamsar görüyorum...Doğrusu şaşırdım...Ben, yeni gelen ortakları dilim döndüğünce, burada yatırım yapmak için"çelik gibi sinire" ihtiyaç vardır diye uyarmaya çalışıyordum...Şahsen sizde böyle bir sinir olduğunu düşünüyordum...Anlaşılan bu "kan emiciler" sizi de yıprattı...Sağlık en değerli hazinedir lakin...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Sn.Mastori bir seneden fazla süredir burda yazmasam da sizi takip ediyordum.Hakkınızda hayırlısı.Sağlıcakla kalın.Ama yine de kendinizi gösterirseniz sevinirim.

5. spek bak kimse kalmadı kaleci de tayin edildim kaptan İZCİ tarafından penaltıları da ben kullanacağım problem yok yani...YTD

Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (1 üye ve 9 ziyaretçi)

kitapci0

6. Durdoda nokta atışı yapan arkadaşım , maximum 7/ 8 iş günü nü işaret etmişti, geriden saymaya başlayalım. dün 8 bugün 7... ytd

7. Sn Mastori,

Yolunuz açık olsun.

Sayfa 706/948 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •