Sayfa 707/948 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Sayın Cefaks ;müsaitseniz bugünkü genel takası atabilirmisin düne göre artış azalışa bakalım..
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

2. Başvuruda virgül ile profesyonel yöneltilenlerin yaptığı basit hata ve makul oranda aslında kendi açıkladıkları bültende yatmakta..

Bütün mesele ERCİYAS'ın taşören kullnadığı daha sonra satın aldığı ÖZBAL)bedavaya iş yaptırmak.. 2014 ihale yükümlülüğünün yerine getirilmesinde ve bitirilmesinde yatmak da.TANAP boru tedarik bitiş tarihi.31.8.2017. İhale bedeli 159.192.000 USD (Hakedişler hariç)

Tarih çok manidar değilmi...

5.10.2017 KAP açıklaması...

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. maddesi gereğince, Şirketimizin ilişkili taraflar ile 2017 faaliyet yılında gerçekleşmesi öngörülen yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerin uygunluğunun değerlendirilmesi amacıyla Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan raporun sonuç bölümü aşağıda sunulmaktadır.
    ÖZBAL ÇELİK BORU SAN. TİC. VE TAAH. A.Ş. İLE İLİŞKİLİ TARAFLARI ARASINDAKİ YAYGIN VE SÜREKLİLİK ARZ EDEN İŞLEMLERE AİT RAPOR'UN SONUÇ BÖLÜMÜ:

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim Tebliği'nin (II-17.1) "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. Maddesine istinaden Şirketimiz'in, Erciyas Çelik Boru San. A.Ş. ile yaygın ve süreklilik arz eden alış ve satış işlemlerinin bir hesap dönemi içerisindeki tutarının, Tebliğ'de belirtilen sınırlardan fazlasına ulaşacağının öngörülmesi nedeniyle, işbu raporda bu işlemlerin şartları, fiyat belirleme yöntemi ve bu yöntemin seçilmesindeki gerekçeler açıklanarak, işlemlerin kapsam ve koşullarının piyasa koşulları ile karşılaştırıldığında makul olduğu değerlendirilmiştir.
    Bu işlemler kapsamındaki alış-satış fiyatlarının, piyasa koşulları ile karşılaştırıldığında piyasa koşullarına uygun, önceki yıllarda 3. Şirket alım-satım fiyatları ile uyumlu olması öngörülmekte olup, işlemlerin bu açıdan emsallere ve piyasa koşullarına uygunluk kriterine uygun olmasına özen gösterilecektir.

Burada ÖZBAL küçük yatırımcı hakkını gasp ettiyseniz.Ben hakkımı helal etmiyorum sizlere...
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

3. Ve bundan önceki önceki yorumlarda da belirttiğim gibi hisse fiyatını getirip getirip baskılarla 2.70-2.80 aralığında tutmaya çalışıyorlar.

4. İşlem hacmi sadece 150 bin civarı çok düşük

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 17.10.2017 tarihinde Ozbal tarafından 635747 nolu KAP bildirisinde Erciyas Boru A.Ş. nın da bir yönetim kurulu kararı var. Birleşmeyle ilgili 2 ve 3. maddeleri aşağıdakı şekilde. Nasıl yorumlamak lazım acaba?

2. Zorunlu pay alım teklifine ilişkin sürecin herhangi bir şarta bağlanmamasına,
    3. (II-23.1) nolu Tebliğ’in 10 ve 11.maddeleri uyarınca, zorunlu pay alım teklifi fiyatının,
    söz konusu önemli nitelikteki işlemin ilk defa kamuya açıklandığı 09.12.2016
    tarihinden önceki otuz gün içinde Borsa’da oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların
    ortalaması olan 1 TL nominal değerli pay başına 1,3887.-TL olarak belirlenmesine,

6. O kadar millete cektirdiki olumlu haberde olsa millet ürküyor tanap ödemesi Erciyas borunun 9 aylık karına yansır bence sıkıntı erciyasin 6 aylık bilançosu 13 milyon biraz düşük fakat Erciyas boru ihale ve ihracat şirketi olduğu için 9 aylık ve yıl sonu iyi sonuçlar verebilir Erciyas boru geçen yıl 2016 kari 39 milyon TL getirmişti tabiki önce birleşme şart birde yeni halka açılan mavi 50 sermaye 50 karı varken 44 TL den halka açıldı borsa böyle bir yer ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Al sana grev kararı

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Grev kararı alınmış ve uyg tarihi 4 Kasım.
    Ayrıca
    "Toplu iş sözleşmesi süreci halen devam*etmekte olup gelişmeler kamuoyu ile ayrıca paylaşılacaktır. "
    Hiç etkileyeceğini düşünmüyorum. Fakat spekülatif hareketler yapmak isteyene fırsat olur mu onu bilemem.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 707/948 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •