Sayfa 710/718 İlkİlk ... 210610660700708709710711712 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. sn atik bende ihyay yok öylesine analiz yaptım..1,5 tl den beri takip ediyorum ama alım gündemimde param yoktu alamadım...etrafıma alın dedim aldıramadım şimdi bakıyorlar...

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    sn atik bende ihyay yok öylesine analiz yaptım..1,5 tl den beri takip ediyorum ama alım gündemimde param yoktu alamadım...etrafıma alın dedim aldıramadım şimdi bakıyorlar...
    Uygun yerden yakalar kazanırsın inşaallah.
    Bizlerede teknik destek sağlarsın.

Ihaas bu fiyatlardan tutunup prim yapıyor ise elinde olanların hiç korkusu olmasın.
    Tabiki kimse etkimde kalmasın fakat bir şeylerde yolunda gidiyor gibi. YTD.

4. panik yaptırmak bunların işi....kolay değil 12-13 yıllık direnci kırmak...korku vermeleri normal...

Ne zaman kımıldasalar bakın tarihe, bırakın Ülke deki siyasi ekonomik kirizi dünya ateş topuna döner.
    Kıyamet mi o da yakındır.

Endeksin yarın, haftaya, yıl sonu, başı ne varsa dünyadaki tüm olumlu olumsuz haberleri oluyor bunların. Güçlü istihbaratları var.

7. hisse güçlü duruyor ama güvende vermiyor çok oynak...ben alamadım malesef şirkete güvenemediğim için beğenmediğim için ama grafik sağlam duruyor.....

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hisse güçlü duruyor ama güvende vermiyor çok oynak...ben alamadım malesef şirkete güvenemediğim için beğenmediğim için ama grafik sağlam duruyor.....
    İsabetli bir yorum. Öyle başı boş hareket ediliyorlar ki kademelerde sisteme sövercesine, köpeksiz köyde değneksiz gezercesine, dur durak nedir bilmezcesine.

Sayfa 710/718 İlkİlk ... 210610660700708709710711712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •