Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Ahali zibardi, zaten alayi ici gecmis moruklar taifesi...

Reha GAYA gibi dipcik deliganli, ziyan neyim oluyor buralarda...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    evet evet herkes mayışmış dün bende 02 de mayısıp kalmıstım, ıkı duble huplettim bir daha şimdi atıp öbür aleme dalcam herkese afiyet olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ahali zibardi, zaten alayi ici gecmis moruklar taifesi...

Reha GAYA gibi dipcik deliganli, ziyan neyim oluyor buralarda...
    Saygı ile selamlıyorum sizi. Her gece dipcik gibim ayaktasınız. Ben olsam moderatör filan bir title veririm size! Emme forum sabıka kaydı temiz değil derler, onu nasıl sildirirsiniz bilemedim
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Benim ehliyet ve ruhsatı alıp üflettiler.. Bi üfledim ekip aracına davet ettiler..
    Evrakları bırakıp marşa basıp kaçtım Bizans florya sapağında. Hala ruhsat ehliyet bizansta.
    Bunu marifet gibi yazmadınız umarım , Alkollu araba kullanmanın övünülecek yanı yok.. Kendi caninizi sevmiyor olabilirsiniz ama baskalarinin Çan’ını tehlikeye atıyorsunuz .. Olmadı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bunu marifet gibi yazmadınız umarım , Alkollu araba kullanmanın övünülecek yanı yok.. Kendi caninizi sevmiyor olabilirsiniz ama baskalarinin Çan’ını tehlikeye atıyorsunuz .. Olmadı ..
    Biz trakyalıyız.. Gece 01 den itibaren alkolsüz araba kullanılmaz bizim buralarda. Bilirler! alkol almayanlar çıkmaz yollara :Kahkah:
    Rakı sofrasındayız. Muhabbetlerin elastiki olacağını tahmin ediyorsunuz umarım.
    hakuna matara....memento mori.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Biz trakyalıyız.. Gece 01 den itibaren alkolsüz araba kullanılmaz bizim buralarda. Bilirler! alkol almayanlar çıkmaz yollara :Kahkah:
    Siz burada dönen muhabbeti yanlış anladınız sanırım. Alkol alıp direksiyon başına geçmek nedir! Alkollu araç kullanmayın, başkaların hayatını karatmayın. Bu övünülecek değil utanılacak bir söylem.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Rakı sofrasına ilk kez gelmiyorum ben nerede olduğumuzun farkındayım .. Yer nere olursa olsun Rakı sofrası dahil hiçbir yer ve ortamda alkol alıp yola çıkmanın iyiliği yoktur .. Alkolsüz araba kullanırken manyağın biri keyfi uğruna alkol alıp size veya Allah korusun bir yakınınıza zarar verse ne hissedersiniz ? Bazen hepimiz alkol alip iyiyim kullanırım diyoruz ama büyük büyük hata .. Bu yüzden Alkol alıp araba kullanmanın yeri yoktur ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Rakı sofrasına ilk kez gelmiyorum ben nerede olduğumuzun farkındayım .. Yer nere olursa olsun Rakı sofrası dahil hiçbir yer ve ortamda alkol alıp yola çıkmanın iyiliği yoktur .. Alkolsüz araba kullanırken manyağın biri keyfi uğruna alkol alıp size veya Allah korusun bir yakınınıza zarar verse ne hissedersiniz ? Bazen hepimiz alkol alip iyiyim kullanırım diyoruz ama büyük büyük hata .. Bu yüzden Alkol alıp araba kullanmanın yeri yoktur ..
    Sn. Wedwig
    Rakı sofrasında! Toplum dersi düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
    Cevap vermeme hakkımı kullanıyorum.
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •