Sayfa 712/792 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Mehmet Celal Gökşen, Borsada işlem gören tipe dönüşüm için 52,7 milyon TL için başvuru yapmış. İ.t amca sanırım artık tamamen tek kalmak istedi
    Bu haberler genelde dipte gelir. Toplarlar toplarlar...
    Zirveler geçilir diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2. Barış nihayetinde gelecek ve Ukrayna'nın imarı için demir, çeliğe ihtiyaç olacak. Peki çimento sektörüne ihtiyaç duyulmayacak mı? Bence bu fiyat ve karlılıkla bedavadan bile ucuz olan bir şirket. Geçmiş yıl hisse fiyatına, kasasındaki nakite bakıldığında en az 5-7 arasında olmalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,466
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Mehmet Celal Gökşen, Borsada işlem gören tipe dönüşüm için 52,7 milyon TL için başvuru yapmış. İ.t amca sanırım artık tamamen tek kalmak istedi
    Gökçen' de 240 mly hisse var .i.tin ne mal olduğunu biliyor .öyle kolayca yedirmezler.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

4. HER NE OLURSA OLSUN

bu bildirilen malın akıbeti netleşmeden bakmam
    1,70 maliyetli elimdekilerin tamamını 2 tl ye yeni sahiplerine teslim ettim
    52 milyon satış işi netleşsin gerekirse 2,20 den geri alayım sorun değil

5.  Alıntı Originally Posted by VOLİ Yazıyı Oku
    HER NE OLURSA OLSUN

Zaten patronunda asıl amacı bu hisse üzerinde satış baskısı oluşturarak daha çok mal almak şahsen ben kapalı kapılar ardında anlaştıklarını düşünüyorum bu kadar malı İsmail TARMAN dan başkası almaz adamlar bir taşla iki kuş vuracaklar hisse yeni hareketlenmeye başlamıştı satış haberi gelince geri geldi ve millet dökülmeye başladı bu hissede ne olacaksa bir anda olacak ve kimseye alım fırsatı vermeyecek bir bakmışsın Sean esnasında Celal GÖKÇEN bir özel emirle hisselerini satmış
    Yakında elinde yüksek miktarda hisse olan asmar holding de satış haberi gönderirse şaşırmam Celal GÖKÇEN isteseydi bir aracı kuruma yetki verip borsa dışında satabilirdi bakalım bu oyunun sonu ne olacak finale kadar dayanabilen iyi kazanacak
    " Yatırım Tavsiyesi Değildir"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by VOLİ Yazıyı Oku
    HER NE OLURSA OLSUN

%10 yukaridan almayi goze alipta,yaklasik %10 asagiya gelme ihtimalinden cekinip pozisyon kapatmak bana biraz tuhaf geldi.Bakalim zaman neler gosterecek.
    Haftalardir bedelliden kacanlarin malini toplayip alan bir el var.Hissenin asagilara inmesine musade etmeden piyasadan ciddi mal topladi.Bence 53 milyon lotuda rahatlikla alacaktir seklinde dusunuyorum.Kalin saglicakla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    %10 yukaridan almayi goze alipta,yaklasik %10 asagiya gelme ihtimalinden cekinip pozisyon kapatmak bana biraz tuhaf geldi.Bakalim zaman neler gosterecek.
    Haftalardir bedelliden kacanlarin malini toplayip alan bir el var.Hissenin asagilara inmesine musade etmeden piyasadan ciddi mal topladi.Bence 53 milyon lotuda rahatlikla alacaktir seklinde dusunuyorum.Kalin saglicakla.
    Zaten 53 milyon lotu 2.00 tl den satmaya kalkacaginida kim soyluyor.Izin basvurusunda bulunmus sonucta. Hangi rakamlardan satacagini,neyi planladigini bilemeyiz.Bunu zaman gosterecek.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 10-03-2022 saat: 16:27.

8.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    SİZE tuhaf gelmesi normal olabilir
    ama akıbeti belirsiz bir süreçte
    paranın FIRSAT MALİYETİ ni düşünürseniz TUHAF olmadığını algılarsınız

Sayfa 712/792 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •